YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli’den Erdoğan'a oy verene hakaret!
Bahçeli’den Erdoğan'a oy verene hakaret!
04 Ağustos 2014 11:00
Miliyetçi Hareket Partisi (MHP) lideri Devlet Bahçeli, yurtdışında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a oy veren seçmenlere ilişkin ilginç açıklamalarda bulundu.

Bahçeli, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde çatı aday Ekmeleddin İhsanoğlu’na destek istemek için geldiği Afyonkarahisar’da, Dinar ilçesine geçerek partililere ve vatandaşlara seslendi.

Konuşmasında seçimlere kısa bir süre kaldığını hatırlatan Bahçeli, Erdoğan’a oy veren seçmene hakeret ederek, “Ailesi Türkiye’de doğmuş ve Türkiye’de yaşamış. Büyük oğlan veya kız Türkiye’de doğmuş. Sonra oraya gitmiş, orada çocukları olmuş. Demek ki birisi Brüksel’de doğmuş, birisi Paris’te doğmuş, öbürü Almanya’nın herhangi bir şehrinde doğmuş. Şimdi bir babanın, bir ananın 2 evladı arasında sen nasıl olurdu ayrımcılık yaparsın.

Büyük oğlan Türkiye’de doğdu diye o memleket evladı olacak, öbürü Brüksel’de doğdu diye, Hollanda’da doğdu diye, o memleket evladı olmayacak mıdır? Onun için Almanya’da yaşayıp oy kullanma çağında olan her insan, bu insana Cumhurbaşkanlığı seçiminde oy verirse ya Recep Tayyip Erdoğan’da bir yanlışlık var ya da orada oy verende bir yanlışlık var demektir" dedi.

Bahçeli, daha sonra Başmakçı ilçesine geçti.

Çatla patla ey Bahçeli oyumu Başbakanımıza verdim
 // Mehmet
Önce sen bir haddini bil.
Doğruyla yanlışı ayırt edecek kapasiten olsaydı, önce kendi yaptığın yanlışları görürdün....
05 Ağustos 2014 Salı 22:50
sende ve senin gibilerde yanlışlık var...
 // memet cetin
sen ve senin gibiler, en başta ,Atatürk sonrası CHP, vatan millet için ne yaptınızda konuşuyorsun hala... sizin gibilerin yüzünden Türkiye 80 yıl patinaj çekti ve hatta geriye gitti... asıl size oy verene bir sormak lazım: nelerine oy veriyorsun diye... particilikten başka bir şey değil... 80 yıl çalışmamış, yan gelip yatmış bir zihniyet bir 80 yıl daha çalışmaz... zihniyetleri önce bir değişmesi lazım......
04 Ağustos 2014 17:40
12:56
 // MONŞER MİLLİYETÇİSİ
Bunun ne atı, ne avradı ne de silahı var. Bir tek dili var. O dili de, İbranicenin Türkçe çevirisi....
04 Ağustos 2014 12:56
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler