YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli'den Erdoğan'a istifa çağrısı
Bahçeli'den Erdoğan'a istifa çağrısı
12 Haziran 2015 10:57
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, seçimde kaybedenin Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan olduğunu belirterek, istifa etmesi gerektiğini söyledi.

Bahçeli, ''Seçim sonuçlarını başta Erdoğan doğru yorumlamalı. Beştepe’den çıkıp Çankaya’da 1071 rakımına gelip anayasal çerçevede kendisine şöyle bir yuva yapması lazım'' dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşen Deniz Baykal'ı da eleştiren Bahçeli, ''AKP Genel Başkanı’nı, Başbakanlık’a doğru götüren 116 günlük sürecin mimarlarından biri olduğu şüphesi vardır Deniz Baykal’ın'' ifadelerini kullandı.

Bahçeli, “Cumhurbaşkanı seçiminin yenilenmesinden başlar demokratik açılım. Seçimin kaybedeni Erdoğan’dır. Gecenin bir yarısı getirilen torba yasalarla, bir sürü soygun olayları var. Bunların not defterini açmak isteriz” dedi.

 // timuçin
Yuzsuzluğun son noktası:)...
12 Haziran 2015 18:59
 // Yılmaz
İlkönce sen bir istifa et kaçtane seçim kaybettin farkındamısın...
12 Haziran 2015 12:26
 // Yılmaz
Ey bahçeli hükümet sećimi yapıldı cumhur başkanlıgıdegil bunu bil sen bizim adımıza konuşamassın kimin kaybettigine gelince halk kaybetti bunuda böylece bil ümmete yazık oldu hala paralel agzıyla konuşuyorsun yazık sana kendine gel eger bu ülkeyi biraz seviyorsan hala geriyorsun ve bu ülke senin yüzünden cok şey kaybediyor bunun vebali sana ve sana guvenip oy kullanana...
12 Haziran 2015 12:11
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler