YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli'den dikkat çeken '1 dolar' açıklaması
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yakın çevresiyle yaptığı sohbette ilginç bir ‘ByLock’ bilgisi paylaştı. Bahçeli, FETÖ üyelerinde bulunan F serili bir dolarların seri numarasının, ByLock yazışma sisteminin şifresi olduğunu söyledi.
Bahçeli'den dikkat çeken '1 dolar' açıklaması
22 Eylül 2016 / 08:54 Güncelleme: 22 Eylül 2016 / 13:02

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, edinilen bilgiye göre yakın çevresiyle yaptığı sohbetlerde ve önceki günkü Başkanlık Divanı toplantısında, yaşanan süreçlerle ilgili değerlendirmelerde bulunurken, FETÖ üyelerinin aralarında yazıştığı ByLock sistemine de değindi.

215 bin kişinin sistemde olduğu ancak 55 bininin tespit edildiği bilgilerini anımsatan Bahçeli’nin şunları söylediği öğrenildi:

“ByLock kullanan kamu görevlileri atıldı. Kalan 160 bin kişinin kim olduğu merak konusu. Tanıdık olmayanın sisteme girmesi imkânsız. Örgüttekilere verilen F serisindeki 1 dolarların seri numaraları ise ByLock sisteminin giriş şifresi olarak kullanılıyormuş.”

YURTTA SULH TESADÜF MÜ?

Partiden ihraç edilen Genel Başkan adayı Meral Akşener’in 15 Temmuz öncesi yaptığı konuşmalara da işaret eden Bahçeli, “Bugüne kadar darbeler gördük. Bir darbenin rengi, amaç ve parolası vardır.

Bu da bildiride belli edilir. Mesela 1963 ayaklanmasının parolası ‘Harbiyeli Aldanmaz’dı. 15 Temmuz’daki bildiride ise ‘Yurtta Sulh Cihanda Sulh’ ifadesi öne çıkıyor. Hanımefendinin neredeyse her toplantısında ‘Yurtta Sulh Cihanda Sulh’ ifadesini kullanıyor olması sadece tesadüf olamaz” dedi.

MHP Lideri, hükümete de özellikle gözaltılarla ilgili olarak “1 milyona yakın bir mağdur kitle oluşturuldu. Bu sosyal bir yara açabilir. Bu hoşnutsuz kesimin bir araya gelerek harekete geçmesi halinde farklı bir tablo ortaya çıkar” uyarısı yaptı.

 

HÜRRİYET

76H392'ce kabalist bir kodlama ve statü.
 // Ömer
Harfler Konum Statü (yani diyalog seviyesi)yü belirler.Rakamlar ise T.C kimlik Numarası olarak O kişinin Tüm bilgilerine ulaşmada kullanılan(özel) sistem. yani F. serili dolarcı ile konuşabilme iletişim kurabilmek için F serisinden olmanız gerekiyor.bir alt seri ile diyalog kurma talimat verme için ise F. serisinden sadece bir(abi)kişi diğer serilerle konuşabilir. aynı seriden herkes rahatlıkla diyaloga geçebilirken,diger serilerden ise seçilmiş abiler bir üst ve altlarla diyaloga geçebilir....
22 Eylül 2016 Perşembe 16:17
1
 // 1
70 milyon mağdurken ülke yıkılmak istenmişken ben 1 milyonu sadece parazit sayarım. Artı Bunu O Kesime Yapmış Olduğun Bir Yönlendirme Olarak Algılıyorum Kaç Kişi Varsa Geçsin Harekete de Kimin Ne Olduğunu Bilelim......
22 Eylül 2016 Perşembe 09:30
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler