YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli'den çok sert açıklama: Ayıklanma mevsimi başlayacak
MHP Lideri Devlet Bahçeli alternatif bayram kutlaması hakkında sert konuştu: "Bana gelen bilgiler doğrultusunda Gülen örgütlenmesi tarafından yapılan bir oyundur. Bir ayıklanma mevsimi başlayacaktır. Bundan kimsenin endişesi olmasın"
Bahçeli'den çok sert açıklama: Ayıklanma mevsimi başlayacak
06 Temmuz 2016 / 14:54 Güncelleme: 06 Temmuz 2016 / 15:05

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin genel merkezindeki bayramlaşma töreninde konuştu.

Bahçeli'nin konuşmasının satır başları şöyle:

"İslam ülkelerinde huzur küresel güçlerin hedeflerine mi bırakılacak? İslam ülkeleri içinde terörle mücadelede en tecrübeli olan, siyasi alan itibariyle de etkin konumu olan Türkiye'ye çok önemli görevler düştüğü kanaatindeyim. İslam ülkeleri barış ve huzur şurası Türkiye'nin öncülüğünde toplanmalıdır. Öncelikle İslam ülkeleri huzura kavuşturulmalıdır."

Bahçeli daha sonra sorulara yanıt verdi.  Bahçeli'nin söyledikleri şöyle:

"MHP'nin alternatifi olmaz. Ciddiye alıyor musunuz onları? MHP'de her arkadaşımız eşine dostuna arkadaşına iftar yemeği vermeyi düşünebilir. Ramazan ayında teşkilatlarımız ve ülküdaşlarımız iftar yemekleri düzenlemiştir. Bunları saygı ile karşılarız ama bayram ayrı bir müessesedir.

FETÖ'DEN AYIKLANMA MEVSİMİ BAŞLAYACAK

Bunun dışındaki bayramlaşma bana gelen bilgiler doğrultusunda Fethullah Gülen örgütlenmesi tarafından yapılan bir oyundur. Bir ayıklanma mevsimi başlayacaktır. Bundan kimsenin endişesi olmasın."

Kaptan dümende
 // Rasim DUMAN
Şer Cephesi MHP'yi son birkaç ay içinde acımasızca sarsıp sallasa da, sayın BAHÇELİ Devlet tecrübesi, cesur ve dik duruşu ile, geminin karaya oturmasını engelledi. Bendeniz bir AK Parti üyesi olarak, MHP'nin "yerli ve millî" ellerde kalmış olmasından dolayı mutluyum....
06 Temmuz 2016 Çarşamba 15:27
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler