YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli'den CHP'ye tepki: Karın ağrıları geçmiyor...
Bahçeli'den CHP'ye tepki: Karın ağrıları geçmiyor...
14 Kasım 2017 11:36
MHP Genel Başkan Devlet Bahçeli, "Önümüzdeki siyasal süreçte bloklaşma sertleşirse CHP yanına HDP ve diğer yedeklerini alıp 16 Nisan'ın rövanşı için çalışmasına hız verirse MHP buna duyarsız ve tepkisiz kalmayacaktır" dedi.

MHP Lideri Bahçeli, partisinin grup toplantısında CHP'ye yüklendi. Bahçeli, Kılıçdaroğlu'nun "2019 seçimleri tek adamdan olanlar, demokrasiden olanlar olarak ikiye ayrılacaktır" sözlerini eleştirdi.

İşte Bahçeli'nin o açıklamaları:

Bu CHP'nin 16 Nisan'dan beri karın ağrısı geçmek bilmiyor. Barajın aslında yüzde 50+1'e çıkmasından korkuyor. İP'den, HDP'ye, TKP'den diğer marjinal partilere kadar hepsinden medet umuyor, el uzatıyor.

Sayın Kılıçdaroğlu diyor ki; 2019 seçimleri tek adamdan olanlar, demokrasiden olanlar olarak ikiye ayrılacaktır. Önümüzdeki siyasal süreçte bloklaşma sertleşirse CHP yanına HDP ve diğer yedeklerini alıp 16 Nisan'ın rövanşı için çalışmasına hız verirse MHP buna duyarsız ve tepkisiz kalmayacaktır.

 // Rasim DUMAN
Aklin yolu birdir; 2019 secimlerinde AK Parti ve MHP isbirligi yapmalidir. Bu bir "parti menfaati"nin cok uzerinde, Devletimizin ali menfaatleri icin de, bir mecburiyyettir. Kimse bu hususta burnunu havaya dikip te, enaniyet ve kibir sergilemesin, kompleks yapmasin....
14 Kasım 2017 12:48
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler