YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli'den bayram sabahı koalisyon açıklaması
MHP lideri Alparslan Türkeş'in kabirini ziyaret etti. Çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bahçeli, koalisyon konusunda konuştu.
Bahçeli'den bayram sabahı koalisyon açıklaması
17 Temmuz 2015 / 08:30 Güncelleme: 17 Temmuz 2015 / 12:27

Türkeş'in kabrini ziyaret eden MHP lideri Devlet Bahçeli'nin açıklamaları şu şekilde:

Basınımızda özellikle araştırmacı yazar olarak TV'lerde çok sık gördüğümüz insanlar kendi beklentileri doğrultusunda yorumlar yapmaktadır ve bunların çoğu doğru değildir. Sayın Başbakan Cumhurbaşkanı'ndan aldığı hükümeti kurma görevini uygulamaya koymuştur ve bu doğrultuda bir görüşme programı yapmıştır.

Çözüm süreci konusunda aynı fikirde olan 3 partinin hükümeti kurabilir. Bunları denemelerinde yarar var demişizdir. MHP'nin konumu ne olacaktır? derseniz bize anamuhalefet görevi düşmektedir. Destek sözümüz olmamıştır. Süreci takip ediyoruz. Tekrar görüşmeye ihtiyaç duyarlarsa buna da bakışımız olumlu olacaktır.

mhp
 // M.N.A
Sanki sayın Bahçeli yeni bir şey söylemiş gibi Açıklama yapti diye veriliyor Inşallah erken seçimde barajı geçemez hem mhp liler rahat eder hem biz nasıl bu kadar oy alıyor? anlamış değilim...
17 Temmuz 2015 13:19
 // Rasim DUMAN
Akillari sira, "citayi yuksek" tutma hesabindalar ve bunun cok "zekice" bir strateji oldugunu zannediyorlar. Planin "zekice" olmasi, muhataplarinin bu planin varligindan bihaber olmalari ile alakalidir. Sizin "zekice" zannettiginiz plan, daha 7 Haziran aksaminda desifre edildi, bre ahmaklar! Herkesi kendiniz gibi "ebleh" mi zannediyorsunuz?!...
17 Temmuz 2015 11:38
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler