YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli Twitter'dan uyardı
MHP lideri Bahçeli'den gençlere Twitter'dan uyarı. Bahçeli, 'Tahriklere kapılmayın, itidalli ve soğuk kanlı olun.' dedi.
Bahçeli Twitter'dan uyardı
15 Aralık 2010 / 19:00 Güncelleme: 15 Aralık 2010 / 19:04

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, üniversitelerde endişe ettiği bir gerilim ve öfke halinin gün geçtikçe çoğaldığını, gençlik üzerinde tartışmaların ve istismar alanlarının arttığını ifade ederek, gençlere bu nedenle tahriklere kapılmamalarını, itidalli ve soğukkanlı olmalarını tavsiye etti.

Bahçeli, sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki ''dbdevletbahceli'' kullanıcı adlı hesabında son dönemde üniversitelerde yaşanan olayları değerlendirdi.

Gençleri, geleceğin teminatı olarak nitelendiren Bahçeli, şunları kaydetti:

''Üniversitelerde endişe ettiğim bir gerilim ve öfke hali gün geçtikçe çoğalıyor. Gençlik üzerinde tartışmalar ve istismar alanları artıyor. Bu nedenle tahriklere kapılmamalarını, itidalli ve soğukkanlı olmalarını tavsiye ediyorum. Unutmayalım ki bir kıvılcım ormanı yakar. Bir provokasyon ise masum öğrenci eylemlerini telafisi olmayacak tehlikeli alanlara kaydırabilir. Geleceğimizin teminatı olan gençlik göz bebeğimizdir. Milletçe gündüz dokuduğumuz kumaşlar birileri tarafından artık gece sökülmesin.'' AA
 

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler