YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli, Türkeş'in açıklamalarına ne dedi?
Devlet Bahçeli, Tuğrul Türkeş'in açıklamalarının sorulması üzerine, "Hiç kimse hiç bir partili kendisini yasalar üzerinde görmemeli, tüzüğün üstünde görmemeli, partinin üstünde görmemeli" dedi.
Bahçeli, Türkeş'in açıklamalarına ne dedi?
05 Eylül 2015 / 02:17 Güncelleme: 05 Eylül 2015 / 08:19

Bahçeli bir gazetecinin Tuğrul Türkeş'in MHP'den aday olup olmayacağı sorusuna da "Siz çok ilgileniyorsunuz. Tuğrul Türkeş'in arkadaşı mısınız? O konu gündemimizden düşmüştür. Bizi bu konuda konuşturamazsınız." diye cevap verdi.

Bahçeli, Türkeş'in gidişi MHP'ye oy kaybettirir mi sorusuna da "Bir dağa bir serçe konsa dağ ne kazanır, bir dağdan bir serçe kalksa dağ ne kaybeder? Bilmem anlatabildim mi?" dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin İstanbul İl teşkilatını ziyaretinin ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. Devlet Bahçeli, Tuğrul Türkeş'in açıklamalarının sorulması üzerine, "Böyle bir açıklamayı uygun bulmadığımı, Sayın Tuğrul Türkeş Bey'e de yakıştırmadığımı ifade etmek isterim" dedi. 

Bahçeli, "Hiç kimse hiç bir partili kendisini yasalar üzerinde görmemeli, tüzüğün üstünde görmemeli, partinin üstünde görmemeli, o partiye gönül vermiş insanlar üstünde görmemeli. Yasaya, tüzüğe yersiz kalmış olan kişi, disiplin kurulu gereğiyle her türlü işlemle muhatap kılınabilir. Önümüzdeki günlerde bunu sizde yakından göreceksiniz" şeklinde konuştu.

 

 // S.Kuzucu
Yazık hemde çok yazık,yapıştın koltuğa,senin seçtiklerin seni seçiyor,çekilsen edebinle MHP şaha kalkacak anlamıyorsunuz,kerameti kendinizde görüyorsunuz...
07 Eylül 2015 07:36
 // Memet
en başta Allah, Muhammed sonra Vatan, Millet ve Aile... yasalar tüzükler ve partiler değişir veya bir gün yok olup gider, yani en sonda gelir, Vatan Milletle kıyaslarsan hiç önemi yoktur......
05 Eylül 2015 09:39
 // Memet
Sen kendini nerede görüyorsun, çok merak ediyorum... koltuk sevdalısı......
05 Eylül 2015 09:33
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler