YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli seçime niye giriyor?'
Bahçeli seçime niye giriyor?'
15 Ekim 2015 17:57
Muhafazakar Yükseliş Partisi (MYP) Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, “Hiçbir sonuç Bahçeli’yi hükumete yaklaştırmayacak. Ne istediğini kendi dahil bilmeyen Bahçeli memlekete sıkıntı vermeye başlamıştır” dedi.

Muhafazakar Yükseliş Partisi (MYP) Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, yazılı bir açıklama yaptı. Yılmaz yaptığı açıklamada, “MHP Bahçeli’yi bu millete dayatmaktan vazgeçmelidir. MHP bu yaradan kurtulup derhal yenilenmelidir. Türkiye 7 Haziran da bir seçim yaptı. Millet iktidar şansını yine sağ seçmene verdi ve AKP ile MHP arasında bir koalisyon için ışık yaktı. Daha ilk gece Bahçeli kimden talimat aldı da koalisyona kapıları kapatıp ülkeyi yeni bir seçime sürükledi? Bu sorunun cevabı verilmelidir” dedi.

“SONUÇ AYNI ÇIKARSA BU KAOSUN BEDELİNİ KİM ÖDEYECEK”

“Bahçeli 7 Haziran sürecin de neyi değiştirdi” diyen Ahmet Reyiz yılmaz, “Ne bekliyordu da bu seçimden ülkeyi hükümetsiz bırakarak bir kaosun içine attı. Madem hükumet olmak istemiyorsun siyasi bir partinin başında ne işin var? Kime ve neye hizmet ediyorsun. Görünen o ki millet diye bir derdin yok. Yanındakileri taze gelin gibi sus pus hale getiren ve ülke meseleleri hakkında yorum dahi yapamayan bir kuklaya çeviren Bahçeli artık Türk siyaseti için taşınması zor, ağır bir vaka haline gelmiştir” ifadesini kullandı.

 

İHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler