YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli: "Münafiklar, meymenetsizler, merhametsizler"
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türk milleti ne olduğu henüz açıklanmayan, ancak aşağı yukarı hakkında fikir sahibi olduğumuz sözde çözüm süreciyle ötenazi masasına istismar morfini yardımıyla sere serpe uzatılmıştır." dedi.
Bahçeli: "Münafiklar, meymenetsizler, merhametsizler"
09 Şubat 2013 / 16:58 Güncelleme: 09 Şubat 2013 / 17:04

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından düzenlenen 'Türk Gençlik Kurultayı ve Şöleni'nde konuştu.

Bahçeli, "Türk'ün nabız atışının duyulduğu hiçbir yeri aklımızdan silmedik, silmeyeceğiz. 2 bin 222 yıl önce, büyük Türk Hakanı Mete Han'ın dediği gibi, millete ait olan, ataların anılarını ve kabirlerini saklayan topraklar, yani vatan parçalarını, unutmayacağız, unutturmayacağız. Türk milletinin yüzyıllar içinde elde ettiği milli hazinesi, milli kimliği Recep Tayyip Erdoğan'ın terekesi değildir. Asla yağmalatmayacağız. Türk milleti bu coğrafyanın, bu coğrafya Türk milletinin ayrılmaz parçası olmuş, sınır hatları şehit kanıyla belirlenmiştir. Bunu unutmayınız! Üç kıtada hatıralarımız hala sımsıcaktır. Ancak dünkü ihtişamdan bugün iz ve eser yoktur. Olması da bugünkü durumla zordur. Çanakkale'de, Ege'nin dibine yolladığımız düşman gemileri, içimizdeki BOP tayfaları, yeni yetme armatörler tarafından suyun altından bir bir çıkarılmakta, küf tutmuş namlular temizlenerek üzerimize çevrilmektedir." dedi.

İmralı müzakerelerini sert sözlerle eleşiren Bahçeli, "Milliyetçi-ülkücü hareket belki de 12 Eylül öncesinden daha ağır, belki de o günkü şartlardan daha kasvetli bir dönemde bulunmaktadır. Türk milliyetçileri tarihi bir imtihandan geçmektedir. Ülkücüler yeni ve yeniden bir vatan mücadelesinin, kesif bir cebelleşmenin içindedir. Üzerinde titrediğimiz ne varsa bugün saldırı altındadır. Türk milletinden bahsetmek ırkçılıkla anılır olmuştur. Milliyetçilik kafatasçılıkla bir ve eşdeğer görülmüştür." diye konuştu.

        
"Günah ve çamura batmış güruh"

       
Bahçeli, "Hele hele Türkçülük vebalı hasta muamelesi görmektedir. Kibir ve cehaletin içine batmış olan AKP zihniyeti, milletine kurşun sıkan katillerle milli değerlere ilave seferler düzenlemektedir. İmralı'da yatan bebek katili Başbakan'la çözüm zehri imalatına başlamıştır. Türkiye'nin tansiyonu İmralı'ya göre inip çıkmaktadır. Bölücü kalkışmanın med-ceziri tam olarak İmralı'ya endekslenmiştir. Genelkurmay başkanları, Türk ordusunun şerefli simaları kan akıtan PKK militanlarıyla yer değiştirmiş, terörist olarak küstahça suçlanmıştır." ifadelerini kullandı.

Bahçeli, "Türk milletinin tüm direnç ve tepki eşikleri törpülenmekte ve tasfiye edilmektedir. Bunun için milliyetçilik kötülenmekte ve kötü gösterilmektedir. Türklükten bahsetmek, Türk milletinin birlik hukukunu savunmak alçakça şeytanlık olarak sunulmaktadır. Şeytana bile külahını ters giydirecek kadar günah ve çamura batmış güruh geleceğimizi karartmakta, hayallerimizi kapatmaktadır." şeklinde konuştu.

Bahçeli, şunları söyledi:

"AKP-BDP-PKK yanlarına aldıkları CHP'yle birlikte Türkiye'yi karanlık ve sonu meçhul bir ortama doğru hızla sürüklemektedir. Başbakan Erdoğan PKK'yla anayasa yapmak için düğmeye basmıştır. Terörün stepnesi, terörün yedeği, şuursuzlar, saygısızlar, ceset avcıları, nekrofiller, Apo'ya peygamber diyenler sözleriyle suçladığı BDP'yle sonunda tam olarak kucaklaşmıştır. Geçtiğimiz yüzyılda, bu iki zihniyete rağmen Türkiye Cumhuriyet'i kurulmuştur. Fakat 90 yıl sonra bölücü hainler; millet, milliyet ve milliyetçilik karşıtlarıyla tekrar elbirliği yaparak geniş bir cephe açmışlardır. Bunlar için Türkiye Cumhuriyeti'nden intikam alma zamanı gelmiştir. Bekledikleri fırsatı sonunda yakalamışlardır. Gecikmiş öçlerini, yıllarca yastık altında tuttukları öfkelerini yavaş yavaş su üstüne çıkarmışlardır. Türk milleti ne olduğu henüz açıklanmayan, ancak aşağı yukarı hakkında fikir sahibi olduğumuz sözde çözüm süreciyle ötenazi masasına istismar morfini yardımıyla sere serpe uzatılmıştır. Türkiye her tarafından yontulmakta, her değerinden alıkonulmaktadır. Ermeni mezalimi bile bu kadarını yapmamış, Yunan işgali bile bu kadar hasar bırakmamıştır. Türk isminden nefret duyan münafıklar, meymenetsizler ve merhametsizler öbek öbek AKP'nin ışığına koşmuşlardır.
Vefasızlığın, dönekliğin, aç gözlülüğün ve vicdanları eleğe dönmüş batı piyonlarının hepsi AKP'de derlenmiş, AKP'de toparlanmış ve AKP'de karar kılmıştır."

Bahçeli, şöyle devam etti: "Türk milleti AKP tasallutu altındadır. Türk milleti AKP-Haçlı ittifakıyla sarsılmaktadır. Türk devletinin itibar ve inandırıcılığı ayaklar altındadır. Önüne gelen AKP aracılığıyla ülkemize yön çizmekte, ayar vermektedir. İmralı canisi Başbakan'ın akıl hocası, hacet kapısı seviyesine çıkmıştır. Yabancı sefirler, AKP'yle danışıklı dövüş halde kamuoyuna çarşaf çarşaf mülakatlar vermekte ve içişlerimizle ilgili yorumlar yapmaktadır. Türkiye, mütareke yıllarının işgalci komiserlerinin bir benzerine şahitlik etmektedir. Önce konuşan, sonra usulen özür dileyen bir kandırmaca altında, AKP yabancı elçilere gösterdiği kolaylık ve verdiği tavizlerin diyetini belirli aralıklarla ödemektedir."

Bahçeli, "Türklük ise milletimizin adı, kim olduğunun beyanı, asırların alın teri, göz nuru, kültürel kazanımların müşterek ruhu olarak hiçbir şeyle mukayese kabul etmeyecek tarihi bir mücevherdir." dedi.CHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler