YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli: "MHP'de parçalanma olmaz"
Bahçeli: "MHP'de parçalanma olmaz"
31 Ekim 2015 16:12
MHP Genel Başkanı Bahçeli, partisinde parçalanma olmayacağını, MHP'de birlik, dirlik, kardeşlik şuuruyla bir arada olan şerefli insanların bulunduğunu söyledi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cebelibereket Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplantıda partililerle bir araya geldi.

Art arda yapılan seçimlerin milleti yorduğunu ifade eden Bahçeli, 1 Kasım seçimlerinin vatandaşın geleceğini belirleyeceğini söyledi.

İktidarın, seçimlerde devletin imkanlarını, televizyon kanallarını kullanarak toplumda algı oluşturduğunu ve bazı konularda gerçeklerin saklandığını, iftira ve yalan beyanlara başvurulduğunu iddia eden Bahçeli, "1 Kasım'da Türkiye'nin geleceğini belirlemeliyiz. Seçimlerin çok güvenli yapılmasını düşünmeliyiz. Seçimlere gölge düşürebilecek herhangi bir davranıştan uzak kalmalıyız. Türkiye Cumhuriyeti, bütün unsurlarıyla seçimin güvenli yapılmasını sağlamalıdır" diye konuştu.

Partisinde parçalanma olmayacağını, MHP'de birlik, dirlik, kardeşlik şuuruyla bir arada olan şerefli insanların bulunduğunu vurgulayan Bahçeli, "Eğer birileri MHP'den kopacaksa onlar, 5. kol faaliyeti için MHP'ye sızmış, şimdi günü gelmiş, MHP'yi geriletmek için siyasallaşma veya siyasi parti değiştirme konumuna gelmiş zavallılardır" ifadesini kullandı.

 

AA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler