YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli: MHP fezlekeler konusunda üzerine düşeni yapacaktır
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, HDP'lilerin dokunulmazlık fezlekelerine ilişkin, 'Fezlekeler Meclis'e geldiğinde MHP üzerine düşeni yapacaktır' dedi.
Bahçeli: MHP fezlekeler konusunda üzerine düşeni yapacaktır
05 Mart 2016 / 13:18 Güncelleme: 05 Mart 2016 / 13:45

MHP lideri Devlet Bahçeli, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Anayasa yapım süreci, MHP il teşkilatlarında yaşananlar ve dokunulmazlık konusunda önemli açıklamalar yaptı

Bahçeli'nin açıklamalarından öne çıkanlar;

MASADAN KALKMAYIZ

"(Anayasa Mutabakat Komisyonuna ilişkin) AK Parti'nin CHP ile diyalog kurmak suretiyle, onu nazik bir şekilde masaya davet etmesinde yarar görüyoruz. Gelmezse ne yapalım, o zaman bu 4 kişilik masada eksiklikler var demektir. İktidar dahi kalksa, en son masada oturacak olanlar yine o MHP'nin 3 değerli milletvekilleri olacaktır" dedi.

MHP FEZLEKELER KONUSUNDA ÜZERİNE DÜŞENİ YAPACAKTIR

40 milletvekili ile MHP üzerine düşeni yapacaktır. 

İKTİDAR MEDYAYA GEREKEN ALAKAYI GÖSTERMELİ

Bir fidanın iki dalı olan iki ayrı kurum mensupları yol ayrımına gelmiştir. Bugünlerde de örtülü bir çatışma ortamına girmişlerdir. Hem üretim, hem medya alanında önemli çalışmalarla istihdam ve katma değer yaratan veya medya ile Türk toplumunun bilgilendiren müessesilerin bu tür kaba davranışlarla üzerine gidilmesini tasvip etmiyoruz. Bu uygulamalardan başta siyasi iktidar vazgeçmelidir. Medyaya gerekli alakayı göstermeli, aykırı davranışların tespiti yapılırsa gereken yapılmalı.

İLK BAŞKANLIKLARI KAPANMADI

İl başkanlıkları kapatılmış değildir. 17 tanesi görevden alınmıştır, yerlerine yeni arkadaşlar atanmıştır. MHP'nin hiyerarşik kademesinde eksiklik yoktur.

 // Selçuk
Daha bunu da yapmıyorsanız bırakın siyaseti oturun evinizde kimseye ayak bağı olmayın...
05 Mart 2016 23:48
 // kamil
Sıkıyorsa bunada hayır de...
05 Mart 2016 21:09
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler