YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli kararını verdi! Muhaliflere böyle cevap verecek
MHP'de parti yönetimi, olağanüstü kongre talebiyle delege imzalarını teslim eden muhaliflere yazılı açıklamayla yanıt vermeyi kararlaştırdı.
Bahçeli kararını verdi! Muhaliflere böyle cevap verecek
27 Ocak 2016 / 16:10 Güncelleme: 27 Ocak 2016 / 16:27

Meral Akşener, Koray Aydın ve Sinan Oğan, olağanüstü kongre için topladıkları 543 imzayı, avukatlar aracılığıyla genel merkez yazı işleri müdürlüğüne 15 Ocak'ta teslim etmiş, imzaları teslim almayacağı iddia edilen genel merkez, muhalif delegelerin isimlerini öğrenebilmek için imzaları kabul etmiş ve inceleme başlatmıştı.

MHP Genel Merkezi'nde, imza veren delegelerin isimleri ve imzaları üzerindeki inceleme tamamlandı. Bazı isimlerin parti üyesi olmadığı, dolasıyla imza veremeyeceği belirlendi ancak bu kişiler açıklanmadı. Muhaliflerin mahkemeye başvurması halinde söz konusu isimlerin mahkemeye sunulması kararlaştırıldı.

Kocaeli'de geçirdiği operasyonun ardından Ankara'ya dönen Genel Başkan Devlet Bahçeli, kurmayları ile bir araya geldi ve son durum hakkında brifing aldı. MHP üst yönetimi, muhaliflere yazılı bir yanıt vermeyi kararlaştırdı ancak yanıtın ne zaman verileceği açıklanmadı.

 

AA

 // Memet
sayın Bahçeli'yi sevmem, iyi bir yönetici değil ama Kılıçdaroğlu'ndan 100 kat iyi......
28 Ocak 2016 00:20
 // Gercek Ulkucu
Degerli Rasim kardesim bu ne sacma bir yorum.Suanda Mhp yonetiminde ulkuculer degil türkücüler hakim.Bu nedenle bir an once Sinan kardesim genel baskan olmali.Yeniden Mhp yi ülkücülerin yuvasi haline getirmeli.Hareketin onu acilinca sorumlu bir muhalefet anlayisi ile Akp yi cok calistirmali yanlislarini engellemeli...
27 Ocak 2016 22:57
 // Rasim DUMAN
MHP'de muhalifler goz doldurmuyor ve guven vermiyorlar. Turkiye'deki ser odaklari, Devlet BAHCELİ'yi kendi habis emelleri istikametinde kullanamadiklari icin, bu partinin icini karistirmaya ve Devlet BAHCELİ'yi devirmeye calisiyorlar....
27 Ocak 2016 18:30
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler