YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli istifa edecek mi?
Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'na teşekkür amaçlı ziyaretinin ardından basın mensuplarının sorularını İhsanoğlu ile birlikte yanıtladı.
Bahçeli istifa edecek mi?
13 Ağustos 2014 / 17:51 Güncelleme: 13 Ağustos 2014 / 19:14

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'nun Türkiye'nin siyasetine yüksek bir seviye, güzel bir üslup sunmak suretiyle mücadele verdiğini belirterek, "Bu mücadele sonrasında kendilerini yerinde ziyaret ederek, teşekkürlerimizi sunmak için Ankara'dan bugün buraya gelerek, değerli Ekmeleddin İhsanoğlu Bey'le görüşme yaparak, teşekkürlerimizi bizatihi iletmiş olduk" dedi. 

Bahçeli, Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'nu, Levent'teki seçim koordinasyon merkezinde ziyaret etti.

TBMM Başkanvekili Meral Akşener'in de katıldığı ziyaret, basına kapalı olarak yaklaşık 1 saat 15 dakika sürdü. Görüşmenin ardından, Bahçeli ve İhsanoğlu, gazetecilere açıklama yaptı.

Bahçeli, 10 Ağustos Pazar günü üç adayın katılımıyla yapılan seçimde, Türkiye'nin 12. cumhurbaşkanını seçtiğini hatırlatarak, şunları söyledi:

"Bu adaylardan değerli bir bilim insanı ve diplomat, Türkiye'de çok sayıda siyasi partinin ortak aklı ve ortak adayı olarak Ekmeleddin İhsanoğlu seçimlere katılmıştır. Türkiye'nin siyasetine yüksek bir seviye, güzel bir üslup sunmak suretiyle bir mücadele vermiştir. Bu mücadele sonrasında kendilerini yerinde ziyaret ederek, teşekkürlerimizi sunmak için Ankara'dan bugün buraya gelerek, değerli Ekmeleddin İhsanoğlu Bey'le görüşme yaparak, teşekkürlerimizi bizatihi iletmiş olduk."

"İstifamımı çok mu arzuluyorsunuz?"

Bir gazetecinin "1997 yılından itibaren 10 seçim kaybetmiş oldunuz. İstifa etmeyi düşünüyor musunuz?" şeklindeki sorusu üzerine Bahçeli, "Çok mu arzuluyorsun? Recep Tayyip Erdoğan'ın arzusuyla paralel gitme. Biz, görevimizin başındayız" dedi.

AA

21:03
 // ÖP ÖP ÖP
Bu bohçanın elini öpün, istediğinizi yapın. Gerekirse sizi sırtına alıp, eve kadar taşır. İstifa etmesi için tüm mhp'lilerin, bahçeli'nin elini öpmesi lazım....
13 Ağustos 2014 21:03
19:00
 // izmir izmirli
Enayiliğine daha doymamıştır......
13 Ağustos 2014 19:00
Keçe Ustasi
 // Sami
Bu zati iflasiler yüzünden bizim ulusalcı, ataTürk'cu ve kendini Milliyetci zanneden kesim "Keçe Ustasi" oldu Allah-u Alem :)) yüzleride kızarmıyor artık, "Keçe"leşmiş suratları Ebu cehili andiriyor!......
13 Ağustos 2014 Çarşamba 18:00
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler