YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli: İdamın getirilmesine hazırız
MHP Genel Başkanı Bahçelii "İdam talebi çok sık dillendirilmektedir. AKP hazırsa biz de varız, biz de bu cezanın verilmesine sıcak bakar, gereğini de gönül huzuruyla yaparız" dedi.
Bahçeli: İdamın getirilmesine hazırız
19 Temmuz 2016 / 10:59 Güncelleme: 19 Temmuz 2016 / 11:21

Partisinin grup toplantısında konuşan MHP lideri Bahçeli'nin gündeminde darbe girişimi vardı. "Karmaşık günlerden düşe kalka geçiyor yaşanan ağır olaylara hep birlikte kafa yoruyoruz. Sonunda bu da oldu" diyerek söze başlayan Bahçeli, darbe yapmak isteyen hainlere ateş püskürdü

ÜNİFORMALI TERÖRİSTLERİN PKK'DAN NE FARKI VAR

Bahçeli, "Bu üniformalı teröristlerin PKK veya IŞİD'den ne farkı var. Bunlar ilelebet vatan hainidir" dedi.

Bahçeli'nin konuşmalarının satır başları:

Bugün Cumhuriyet tarihinin en nazik en kırılgan dönemini yaşıyoruz. Türkiye yoğunlaşmış risk altındadır. Sabırlı olmalıyız. Türkiye Cumhuriyet'i muhteşem bir direnişin eseridir. Türk milleti nice belaları yenerek tarihsel varlığını sürdürmüştür.

DARBE DÖNEMİ GERİDE KALDI

Hiçbir şey darbeye esas teşkil edemeyecektir. Postal sesleri, tank seslerini demoktrasinin sesini bastıramayacaktır. Türk milleti demokraside karar kılmış, iktidar değişiminin nasıl olacağını belirlemiştir. Seçimle gelen seçimle gidecektir. Milletin getirdiğini yine millet götürecektir. Cunt arayışları ülkeye yapılacak en kötü girişimdir. Eline silah alanın darbe yaptığı günler artık geride kalmak zorundadır. 

EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETE AİTTİR

Biliyoruz ki darbeyle Türkiye'nin sorunları çözülemez. MHP hiçbir zaman darbecilerle ortak bir gelecek düşünmedi, demokrasiden yana oldu Egemenlik kayıtsız şartsız millete aittir. Buna aykırı her plan gayrihukukidir.

AB size mahkum, siz değilsiniz. hele şimdi hiç..
 // hursit dilaver
AKP şimdi efendim AB,ABD falan deyip kıvırtmasın. gerekirse hadi bakalım halkoyuna gidilsin. anında evet çıkacaktır. AB zaten 3000 yılında bizi ABye alacak. kıyamet de 1250yi geçmeyeceğine göre 3000 yılını kimse göremeyecek.onun için idamı çıkarsanız bile batının gıkı çıkmıyacaktır.yahu 2 tane bacaksiz AB mebusu kızın agzına bakarak elimiz ayağımız dolaşıyor.bu kadar korkmayın. idamı uygulasanız bile 1 aya kalmaz kendileri gelip devam edelim diyecekler..bakın rusya ile barışınca ürktüler...
19 Temmuz 2016 Salı 15:45
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler