YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli "hodri meydan" dedi
MHP lideri Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu. Bahçeli "Erdoğan bebek katiliyle ilgili bir pazarlık olduğunu iddia ediyorsa, bunun sorumlularını AKP kadrolarında aramalı"dedi.
Bahçeli "hodri meydan" dedi
29 Haziran 2010 / 10:40 Güncelleme: 29 Haziran 2010 / 12:06

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ''Başbakan her şeye rağmen sık sık dile getirdiği gibi samimi bir pişmanlık duyuyor da bu cani (Abdullah Öcalan) hakkında verilmiş infaz kararını uygulamak istiyorsa, MHP destek vermeye hazırdır. Hodri Meydan'' dedi.

Bahçeli, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada, Başbakan'ın ''bölücü başının asılmaması konusunda birilerine söz verildiği ve İmralı canisini teslim edenlere belge imzalandığı yönünde'' iddiasının olduğunu ifade etti.

''Bizim bu iddiaları bilmemiz ve cevabını bulmamız söz konusu değildir. Zira bölücü başının yakalanıp Türkiye'ye getirildiği 1999 yılının Şubat ayında MHP bırakınız hükümette olmayı, parlamentoda temsil edilmeyen bir muhalefet partisi durumundadır'' diyen Bahçeli, şunları kaydetti:

''Ancak bizim Başbakan'a önerimiz, ortaya konuşacağına, devletin güvenlik ve istihbarat imkanlarının tamamı elinde olduğuna göre, konuyu doğrudan araştırıp sorumlularını açıklaması ve hesap sormasıdır.

Eğer Başbakan bebek katilinin asılmaması karşılığında bir pazarlık yapıldığını iddia ediyorsa, bu konudaki işbirlikçileri arayacağı yer MHP değil, idamın kalkması için evet oyu veren AKP kadrolarıdır.

Başbakan her şeye rağmen sık sık dile getirdiği gibi samimi bir pişmanlık duyuyor da bu cani hakkında verilmiş infaz kararını uygulamak istiyorsa, MHP destek vermeye hazırdır. Hodri Meydan.''
AA

 

 

 

 

tutmayın oniiii
 // harun uçkun
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
02 Temmuz 2010 11:45
kadromu?
 // Ali YILDIRIM
AK Parti kadrosu dediği adamlar en azından kendi yaptıkları hatayı özürle affettirmeye çalışıyolar yaptıklarıyla sen yaptığın işbirlikçiliğin üstünü kapatmaya çalışıyon bunu ne yapcaz. İp göstermekle falan olmaz bu iş, icraat yapmak lazım ne olcak siz gaz verceksiniz hükümet tekrar idamı getircek peki o zaman ne olcak, bu ülkede idam edilecekleri saymakla bitmez. Türkiye şu an dünyaya özgürlük ve barışı getirmeye çalışıyo sen bu işi ......
02 Temmuz 2010 02:33
heyhatt
 // engin öz
ecevitin kucağında mır mır eden bahçeli kendini boş meydanda zannediyor esip savuruyor. behey gafil o zaman aklın nerdeydi başkasına pişlamnlık lutfedeceğine kendin adam ol çık özür dile bu milletten...
29 Haziran 2010 23:35
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler