YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli: 'HDP dışında 4 ilkemizle koalisyona hazırız'
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Ankara mitinginde konuştu. Bahçeli, "1 Kasım'dan sonra Türkiye hükümetsiz kalmayacaktır. MHP 4 ilkesi çerçevesinde HDP dışında her parti ile iktidar kurmaya hazırdır" dedi.
Bahçeli: 'HDP dışında 4 ilkemizle koalisyona hazırız'
25 Ekim 2015 / 14:39 Güncelleme: 25 Ekim 2015 / 14:52

MHP lideri Devlet Bahçeli Ankara mitinginde açıklamalarda bulundu. Her teklife verdiği hayır cevabıyla son zamanlarda oldukça eleştirilen Bahçeli, miting boyunca sorduğu sorularla seçmenlere defalarca evet dedirtti.

Bahçeli'nin açıklamasından satır başları;

DEFALARCA EVET DEDİRTTİ

"Çözülme siyasetine kesin ve keskin bir darbe vuracak mısınız?, ülkenin geleceğine tertemiz vicdanlarıızla oy verecek misiniz? Bu evetler Türk milletinin bağımsız ve var olmasına evettir.

IŞİD'e nankör denilen Davutoğlu bu sözün açıklamasını yapmalıdır. Davutoğlu hangi iyiliklerde bulunmuştur ki bunlar değerini bilmeyerek nankörlük etmiştir?

AK Parti'nin sorumsuz politikaları yüzünden Milli Güvenlik politikalarımız yıkılmıştır. Tehlike çok büyüktür. Böylesine korkak bir iktidar görülmemiştir.

Türkiye teröristlerin cirit attığı, üçüncü sınıf bir Ortadoğu ülkesi haline gelmiştir. Canlı bombalar hedeflerini imha için etrafta gezerken, Başbakan sabırla eylem yapmalarını beklemiştir. Böyle bir hükümet nerede görülmüştür ?

Milliyetçi hareketin varlığı her kirli kampanyanın parçalanmasına yetecektir.

AYAKLARINI DENK ALSINLAR

Erdoğan, Davutoğlu ayaklarını denk alsınlar bu vatan ikram, bağış, eşantiyon değildir. Aksini iddia eden varsa satılmış ve Kandil havarileri, soysuzların arkadaşıdır. Türk vatanının her karışı şehit atalarının kanıyla ıslanmıştır.

Davutoğlu'na bu söylediklerimin masal gibi geldiğini biliyorum. Zira o kimlik çatışması yaşamakta, çırpındıkça da batmaktadır. Be hey gafil, densiz yüreksiz millet ölüyor polisler şehit ediliyor sen hala oy hesabı yapıyorsun.

HİÇ Mİ VİCDANIN SIZLAMAZ

Hiç mi vicdanın sızlamaz, Allah'tan korkmaz kuldan utanmazsın. Bu AK Parti'nin oyunu yükseltiyorsa bunun sorumlusu uzakta aranmamalıdır. Dünyanın neresinde bu kadar felaket yaşanmışken hükümet partisinin oyu artmıştır?

Adına milletin adamı derler, gavurun adamı olduğunu salkarlar, adına özgürlük derler basını sustururlar, ekranları karartırlar, adına 0 sorun derler dünya alemi pişman ederler. Bunların neresini düzeltelim, neresini makul bulalım? 12 yıl beraber olduklarıyla 17 22 Aralık'ta düşman oldular. Kandırıldık dediler. Siyasete yapmadıklarını bırakmadılar, insan onuruyla oynadılar.

Esad'la tatile çıktılar, kumda oynadılar, can ciğer kuzu sarması olup beraber yürüdüler. Akşam yemeğini İstanbul'da yediler, bir süre sonra da aldatıldık deyip Esad katil dediler.

HER HAYIR DEDİĞİMİZDE HAYIR VARDIR

Bizi alçakça hayırcılıkla suçlayan AKP önce haysiyet testinden geçmiştir. MHP hayırcı değil hayır sahibi bir partidir. Bizim her hayır dediğimzde bir hayır vardır.

1 Kasım'dan sonra Türkiye hükümetsiz kalmayacaktır. MHP 4 ilkesi çerçevesinde HDP dışında her parti ile iktidar kurmaya hazırdır. Oylarımızın düştüğünü ahlaksızca söyleyenler, içimizden çıkan dönek ve devşirmeler 1 Kasım akşamı rezil, rüsva olacaktır. Kaygıları, telaşları bu yüzdendir. MHP tuzakları bozarak geliyor. MHP; AKP, CHP, HDP kuşatmasını kırarak geliyor. MHP 1 Kasım'da iktidara geliyor. 

MHP 1 KASIM'DA İKTİDARA GELİYOR

MHP tuzakları bozarak geliyor. MHP siyasi operasyonları yararak geliyor. MHP 1 Kasım'da iktidara geliyor. Bunun kanıtı bu meydandadır. Şu soruların cevabını sizden duymak istiyorum. Bayrağa, Türkiyeye sahip çıkacak inanç nerede, sadakat nerede.. Hepinizi kutluyorum. Artık diyorum ki aziz milletimiz istismara ve işbirlikçiliğe izin vermeyecektir. Milli değerler etrafında kenetlenecektir.

Küresel uzantılar, ihanet şebekeleri nerelere demir atmış olurlarsa olsunlar geldikleri gibi gidecekler. Türkiye Cumhuriyeti tektir. Türk milleti bir bütündür.

 // baybars
Tükenmişlik sendromu yaşıyor bahçeli seçimden sonra bırakıp gidecek gitmek zorunda öyle görünüyorki pkk yani hdp nin altında oy alacak...
25 Ekim 2015 22:05
 // Rasim DUMAN
Bahceli,Kilicdaroglu ve S.Demirtas...Ucu de ar ve haya perdesini yirtip atmislar. Cumhurbaskanimiza ve Basbakanimiza, hicbir ahlaki,insani,vicdani kayit ve endise hissetmeden ve futursuzca hucum ediyor, iftira atiyorlar. Bunlar icin soylenebilecek bir soz yok, zira maalesef ucu de "umitsiz vak'a... Ama bunlara oy veren, iddialarini tasvib ve tasdik eden milyonlarca insanin da idrak,temyiz, tefrik ve adalet hasletlerinden mahrum olmalarina hayret ediyor ve cidden uzuluyorum....
25 Ekim 2015 17:01
 // Rasim DUMAN
Hadis-i serif'te "ALLAH(C.C.)'dan korkmuyorsan diledigini yap" buyuruldu. Bir atasozumuz : "Kork, ALLAH(C.C.)'dan korkmayandan". Buyuk sair Mehmet Akif ERSOY'un bir siirinden hatirliyorum :" Ne ilimdir ahlaka yucelik veren, ne irfandir / İnsanlarda fazilet hissi, ALLAH korkusundandir./"...
25 Ekim 2015 16:49
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler