YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli, Erdoğan'a bu kez Twitter'dan yüklendi
Bahçeli, Erdoğan'a bu kez Twitter'dan yüklendi
27 Nisan 2014 08:49
MHP Lideri Devlet Bahçeli, Twitter üzerinden bazı mesajları paylaştı. Bahçeli'nin hedefinde yine Başbakan Erdoğan vardı. MHP lideri mesajında Erdoğan'a ağır sözlerle yüklendi.

Bahçeli takipçileriyle görüşlerini paylaşırken, şu ifadeleri kullandı:

"Hepinize iyi akşamlar. Şunları bir defa not etmekte ve altını kalın olarak çizmekte fayda görüyorum: Adalet vicdanın sesi, demokrasi iradenin nefesi, özgürlük onurlu olmanın eseri, ahlak ise insanlığın manevi bereketidir. İnsanın bu değerlerden uzak şekilde kemale ermesi, bunlar olmadan selamete kavuşması ve şahsiyet bulması hemen hemen imkânsıza yakındır. Her kim ki, doğrunun tarafındadır, doğruyla hemhâldır, doğruya tercümanlık yapıyordur, o kişi makbul ve saygın bir kişidir.

Her kim ki, yalana yakasını kaptırmıştır, iftiranın esiri olmuştur, kötülüğün odağı haline gelmiştir, o kaybeden ve eriyen bir kişiliktir. İstismarın ve inkarın mağarasında gergef işleyen damlada gizlenmiş deniz veya zerreye sığmış güneş de olsa hayır gelmez. Kalbinde haset, yüreğinde hınç, kişiliğinde hile, dilinde hakaret olanın yüzüne ne söylense, karşısında neden bahsedilse faydasızdır. Basiretin kilitlenmesi, vicdanın paslanması, zihnin çoraklaşması çok vahim bir çöküşün, sancılı bir sonun işaretidir. Devlet yönetmek için güçlü bir tarih hafızasına, derin bir toplum tahliline ve donanımlı bir kültür birikimine sahip olmak zorunludur."

''Değil Cumhur'a baş, mahalleye...''

"Dünle bugün arasında bağ kuramayan, geleceğe ezbere dayalı kalıplarla bakan birisinin gönüllerde kalıcılığı olamaz. Taziye sunarak, acılara tek yönlü gönderme yaparak, geçmişteki mezalimlere gayri milli mercekten hoşgörüyle bakarak milli olunmaz. Gerçek manada böylelerinden değil Cumhur'a Baş, mahalleye bekçi bile olmaz. Bunların gömlek çıkarıp papaz cüppesi giymesi, dürüstlük kumaşını yırtıp yolsuzluk yapmasıyla gezmesi tenakuzlarını ve niyetlerini gizlemez.

Bugünden düne bakarak durumdan vazife çıkaranlar başkalarına şirinlik taslama yarışına girseler de ayakta kalamazlar. Atalarımız boşuna söylememiş: Kaynayan kazan kapak tutmaz, akan nehir yosun tutmaz, tüten duman güneş kapatmaz. Bir ipte bir çok cambaz oynatma merakında olanlar dikkat etsin, her zaman şapkadan tavşan çıkmaz."

SEN..
 // YOKKİ.....
GERÇEKTEN ZAVALLISIN DEVLET BAHÇELİ,,ALLAH AŞKINA SUS OTUR BARİ,,YAA BU TAYYİP ERDOĞANLA HANGİ SEÇİME GİRDİNDE KAZANDIN? MİLLET SANA TOKAT ATMAKTAN BIKTI SEN HALEN AHKAM KESMEKTEN BIKMADIN,,,BU MİLLET TAYYİP ERDOĞANI CUMHURBAŞKANIDA YAPACAK BAŞBUĞDA,,SEN KENDİ P...DEBELEN DUR YOLDAŞLARINLA,,,,...
27 Nisan 2014 Pazar 18:51
püskevitci
 // Daima hizmet Daima millet
Bahçeli twitter kullnaniyormu yahu anlarmi bu işlerden inanmıyorum yaw sosyallikle isi olurmu bir yaşına daha girdim. .:)))))...
27 Nisan 2014 11:11
püskevitci
 // Daima hizmet Daima millet
Bahçeli twitter kullnaniyormu yahu anlarmi bu işlerden inanmıyorum yaw sosyallikle isi olurmu bir yaşına daha girdim. .:)))))...
27 Nisan 2014 11:11
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler