YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli Durak'a kapıları kapattı
Bahçeli dünkü grup toplantısında Aytaç Durak'ın istifasını istedi. Durak, "Bahçeli ile görüşmeden istifa etmem" dedi. MHP'den yapılan açıklamada ise 'Görüşmeye gerek yok' denildi.
Bahçeli Durak'a kapıları kapattı
17 Mart 2010 / 07:41 Güncelleme: 17 Mart 2010 / 07:42

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak ve yolsuzluk iddialarını gündeme getiren MHP’li Meclis üyesi Mustafa Tuncel’i parti tüzüğü gereği disipline sevk ettiklerini bildirdi.

Adana'da neler oluyor?

Bahçeli, Durak ve Tuncel’in disiplini beklemeden istifa etmelerini istedi. Bahçeli ayrıca, Durak ve Tuncel hakkındaki iddialarla ilgili İçişleri Bakanlığı ve Adana Cumhuriyet Savcılığı tarafından gerekli tahkikatın başlatılması çağrısında da bulundu.

Durak: Bahçeli'yle konuşmadan karar vermem
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin istifasını istemesi ile ilgili olarak, "Sayın Bahçeli ne diyorsa doğrudur. Bu kadar iftira atılırsa sayın genel başkan bunları söyler" dedi.

Durak, MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin açıklamalarına Atatürk Havalimanı'nda cevap verdi.

Durak, "Sayın Bahçeli ile görüşmeden birşeye karar vermem. Hayatım boyunca gizli iş yapmadım yaptığım işi gizlemedim. Sayın Bahçeli ne diyorsa doğrudur. Bu kadar iftira atılırsa sayın genel başkan bunları söyler. Rüşvet meselesinin üzerine en çok giden benim, hiçbir şaibe yok geçmişimde. Ancak bu medya allah korusun..." dedi.

MHP: Görüşmeye gerek yok
Durak'ın bu talebi üzerine MHP'den de bir açıklama yapıldı. Açıklamada, "Randevu talebi geldi ama görüşmeye gerek yok" denildi.

MHP'de uzmanlarda var...
 // ibrahim çelikoğlu
Irkçılık,diktatörlük,organize işleri yürütenler,güç bir işle uğraşı içindedirler.Dünya düzeni bunların yaptıklarını red eder.Hemencecik deşifre edilir,yok olurlar.Göze batanları temizlemezlerse başları belaya girer.Bunun böyle olmasını yabancı güçlerde istemez.Haçlılar;
Müslüman'a pislik atıp,iftiraya uğratan başkalarınıda bulamazlar.
Ateist pislik atsa kimse inanmaz.Bunların saklı gizli kurdukları tuzak yüzünden çok parti kapatılıp......
17 Mart 2010 10:35
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler