YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli: Düğüne gider zurna beğenmezler
MHP Lideri Devlet Bahçeli, 'stepne', 'baston' açıklamalarına tepki göstererek, "AKP'ye pas verdiğimizi dillerine doladılar. Ahmak ata binerse bey oldum sanırmış" dedi.
Bahçeli: Düğüne gider zurna beğenmezler
18 Ekim 2016 / 11:28 Güncelleme: 18 Ekim 2016 / 15:12

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

Başkanlık ile ilgili açıklamalarının ardından  'Stepne', 'baston', 'kurtarıcı meleği' gibi eleştirilerin hedefi olan Bahçeli, "AKP'ye pas verdiğimizi dillerine doladılar. Ahmak ata binerse bey oldum sanırmış. Şalgam aşa girerse yağ oldum sanırmış. MHP'nin ne dediği bellidir" dedi.

CHP, HDP'NİN APARATI, PKK'NIN SİM KARTI OLURKEN BİR ŞEY OLMUYOR

Biz ezelden ebede Hakkın yolunda, milletin yanındayız. Halkın partisi olduğunu söyleyen CHP niye celalleniyor. HDP'nin aparatı, PKK'nin sim kartı olurken bir şey olmuyor da, biz bir teklifle gelince mi kıyamet kopuyor. Araba devrildikten sonra yol gösteren çok olurmuş. 

CHP'Lİ SÖZCÜLERE NE DESEK BOŞ

Demirin tavında dövüleceğini söylüyoruz. Hukuksuzluğun bir devlet kaybına yol açabileceğini vurguluyoruz. CHP'li sözcülere ekran ve televizyonda saldırgan tutum takınanlara ne desek boş. 

DÜĞÜNE GİDER ZURNA BEĞENMEZLER

CHP ve yandaşları düğüne giderler zurna beğenmezler, hamama giderler kurna beğenmezler. Bunlar MHP'yi tanımıyorlar, bilmiyorlar. Bölücüler, kendilerine aydınlıkçı diyenler birbirlerini göre göre duya duya zifte bulanmıştır. CHP'nin bu tuzağa düşmesi siyasi geçmişine haksızlıktır. 

İçleri çıpıt çarşısına dönenlerden öğrenecek bir şeyimiz yoktur. Şartlar oluşursa aziz milletimize sorunların çözümü için müracaat etmekten vazgeçmeyiz. Pilavdan dönenin kaşığı kırılsın. 

Gerekirse zahmet çekeriz, çileye katlanırız. Türkiye'nin siyasi istikrarı için üzerimize düşeni yaparız. MHP mevcut sistemin revize edilmesinden yanadır.

 // tek devlet
Ulkemizin boyle devlet adamlarina ihtiyaci var tesekkur ederiz Bahceli...
18 Ekim 2016 21:30
ALLAH ALLAH.......
 // KASTAMONULU
TAŞMI DÜŞTÜ DEVLET BEYİN BAŞINA,TAKDİRE ŞAYAN ÇOK HOŞUMUZA GİDEN SÖZLER ETTİ SEÇİMLERE YAKIN BU SÖZLERİ ETSE 5
PUAN ARTAR OYLARI...
18 Ekim 2016 Salı 17:04
 // 02
Sayın bahçeli gerçekten çok samimi açıklamalar yapıyor .Teşekkür ederiz....
18 Ekim 2016 15:00
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler