YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli Ankara'dan hükümete yüklendi
MHP Genel Başkan Bahçeli, AKP'nin soygun yapmakta olduğunu, başörtüsünün altına saklandığını ve rüşvet alıp vermekte, imam hatiplerin bahçelerine gizlendiğini söyledi.
Bahçeli Ankara'dan hükümete yüklendi
24 Mayıs 2015 / 19:51 Güncelleme: 24 Mayıs 2015 / 19:52

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisince Anadolu Meydanı'nda düzenlenen mitingde konuştu.

Bugün 34'üncü açık hava toplantısını yaptıklarını ifade eden Bahçeli, günden güne büyüdüklerini, her gün güçlendiklerini söyledi.

Milli mücadelenin kararlılığıyla çalışmalarını sürdürdüklerini anlatan Bahçeli, Atatürk'ü Dikmen sırtlarında karşılayan Seğmenlerin cesareti ile karanlığa meydan okuduklarını dile getirdi. Ankara'yı "habis ve hain emellerin" tahakkümünden kurtarmak için yeni bir kurtuluş seferinde olduklarını bildiren Bahçeli, AK Parti'nin "12 yıl 6 ay 7 gündür, bir başka deyişle 4 bin 571 gündür" iktidarda olduğuna işaret ederek, Türkiye'nin AK Parti'nin yönetimi altında "tahribat üstüne tahribat yaşadığını" savundu. 

"Kur'an-ı Kerim, siyaset sahnesine çıkarılmaktadır"

Devlet Bahçeli, milli değerlerin istismarı ile ayrışma ve kutuplaşma tehlikesinin baş gösterdiğini, mukaddesatın ağır istismarlara maruz kaldığını, inançların hırsızların ve haramzadelerin malzemesi yapıldığını öne sürerek, şunları kaydetti:

"Camiler, siyasi propaganda alanına dönüştürülmektedir. Kur'an-ı Kerim, siyaset sahnesine çıkarılmaktadır. Kabe, Kudüs, Diyanet, imam hatip, başörtüsü, sürekli istismar edilmektedir. Din tacirleri bir yanda tekbir getirmekte diğer yanda hırsızlık yapmaktadır. Bir yanda 'Kur'an' demekte diğer yanda ahlaksızca cuma günleri internetten ayet salladıklarını söylemektedirler. AKP, soygun yapmakta, başörtüsünün altına saklanmaktadır."

"İşçi, memur, doktor, eczacı, çiftçi, emekli, öğretmen, esnaf tedirgin"

İşçi, memur, doktor, eczacı, çiftçi, emekli, öğretmen, esnafın tedirgin, huzursuz ve hak arama mücadelesi verdiğini aktaran Bahçeli, "Türkiye 7 Haziran günü sandığa gidecek ve yeni bir dönem için iradesini gösterecektir. Sabredin az kaldı. Tarihi hesaplaşma günü yaklaşıyor" diye konuştu.

Ekonomiyi büyüteceklerini, vatandaşları refah ve zenginliğe ulaştıracaklarını ifade eden Bahçeli, "Ülkemizi 2023'te bölgesel güç ve küresel aktör, 2053'te de küresel güç mertebesine çıkaracağız. Kaynaklarını hesaplayarak açıkladığımız plan ve projelerimiz bir yönüyle iktidar programıdır" dedi. 


AA

 // Rasim DUMAN
"Ne istediniz de vermedim?" derken, burokrasiye yapilan atamalarda, bu adamlarin tercih edildigi itiraf ediliyor. TMSF'den ihalesiz olarak birsey alinmasi mumkun degil; taliplisi Ethem SANCAK olsa bile... Bu iddia, Kartel medyasi ile paralel medyanin uydurmasi ve iftirasidir....
25 Mayıs 2015 06:30
 // Rasim DUMAN
Muhterem Davut Aggez kardesim, suphesiz adaletin tarafindayim. Ben AK Parti uyesiyim, ama butun AK Partililer sutten cikmis ak kasiktir diye bir iddiam yok. Hirsizlik-yolsuzluk yapanlara da hakkimi helal etmiyorum. Ama, bunlar bahane edilerek hukumetimize ve hatta devletimize karsi operasyon yapiliyor; bunu gormemiz lazim aziz kardesim....
25 Mayıs 2015 06:24
 // davut aggez.
Rasim şu hırsızları yazsan, parellele 12 yıl ortaklık yapıp ne istedinizde vermedim, diyeni yazsan,ihalesiz TMSF den ihale kapatan Ethem sancağı yazsan, tüyü bitmemiş yerinin hakkıyla iş adamlarını parasıyla alınan medyayı yazsan,daha neler neler.bak benim için CHP bin MHP nin parelelin canı cehenneme hak adalet nerede ise orada ol....
24 Mayıs 2015 23:16
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler