YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli: AKP valisi sokak kabadayıları gibi...
Partisinin grup toplantıısnda konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Adana Valisi Hüseyin Avni Coş'u sert bir dille eleştirdi.
Bahçeli: AKP valisi sokak kabadayıları gibi...
12 Kasım 2013 / 11:20 Güncelleme: 12 Kasım 2013 / 11:24

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "AKP valisi sanki sokak kabadayıları gibi sanki ona buna sataşmak, çatmak ve kavga çıkarmak için fırsat kollayan bir meczup gibi terör estirmiştir. Kalabalıkların üstüne hakaretle ağza alınmayacak galiz ifadelerle yürüyen bir devlet görevlisine Adana müstehak değildir ve olmamalıdır" dedi.

"Erdoğan, gençlere ahlak öğretmeye kalkmış"

Bahçeli, "Başbakan Erdoğan, yurtta kalmayan ya da kalamayan tüm üniversite öğrencilerini zan altında bırakmış bunlara da zımmen aba altından sopa göstermiştir. Erdoğan gençliğe ayar vermeye, ahlak öğretmeye kalkmış, öğrenci evleriyle ilgili gerekli tedbirlerin alınacağını peşinen açıklamıştır" dedi.


diyenebak
 // kuyubarak
aga pısırık vali yerine kabadayı vali tercihimizdir daha dün sana oy verdik dik dur diye sen ecevitin karşısında el pençe divan durdun dik dursaydın ve vaadlerini yerine getirseydin valinide sen seçerdin şimdi boşyere bağırmanada gerek kalmazdı...
12 Kasım 2013 Salı 12:53
12:03
 // KÜRSÜ KABADAYISI
Sen nesin peki? Her kürsüye çıktığında, mutasyon geçiriyorsun. Bizim örf ve adetlerimizde, gavat'a, gavat derler. Bizim bayrağımızda gavat kanı olmaz....
12 Kasım 2013 12:03
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler