YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli AK Parti'ye isim taktı, "iktidara hazırız" dedi
Bahçeli AK Parti'ye isim taktı, "iktidara hazırız" dedi
13 Ocak 2015 11:35
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu. Bahçeli AK Parti'den "7 bela AKP" diye bahsederken, "adım adım iktidara yürüyoruz" dedi.

Toplantısının başında Milliyetçi Hareket Partisi'nin adım adım iktidara yürüdüğünü söyleyen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiye'ye dair hayallerinin olduğunu dile getirdi.

AK Parti'ye "Yedi bela AKP" diye yeni isim takan ve MHP'nin iktidar olması için hazır olduğunu ifade eden Bahçeli, konuşmasına şöyle devam etti: 

Bahçeli: Bilmeyen varsa söyleyeyim

"Yolsuzluğun sütunlarını tek bir satır yıkacaktır. Tek bir ses yenecektir. Bu cevap MHP’dir. Bu ses MHP’dir. Geçmişimizi biliyoruz, geleceği görüyoruz. Bizim Türkiye ile ilgili hayallerimiz ve hedeflerimiz vardır. Kadrolarımız vardır, derin bir vizyonumuz vardır. Bilmeyen varsa söyleyeyim. Adımız Türk milleti, iftiharımız Türkiye Cumhuriyeti’dir. Kaynağımız kültür, kaderimiz var olmaktır."

İşte Bahçeli'nin konuşmasından satır başları

- MHP hazırdır. Cinayet projelerinin önü kesilmek isteniyorsa MHP hazırdır. Fitne çığlıkları bitirilmek isteniyorsa MHP hazırdır. Türkiye’nin önünü perdeleyen senaryolardan yakınma varsa MHP hazırdır. Şehitlerimizin ruhu incinmesin deniliyorsa MHP hazırdır. Sefalet korkutuyorsa MHP göreve hazırdır.

Bahçeli'den AK Parti'ye yeni isim

- Fotokopisi bile rüküş duran Başbakan ve partisinden kurtulmak için tek çare MHP’dir. İnancım odur ki aziz milletimiz bu kez MHP diyecektir, MHP’de söz kesecektir.

- 7 bela AKP’den, yedikçe azan karanlık yüzlerden kurtulma günü olacaktır. AKP istilasının bitmesi için takdir Türk milletinindir. 

"AKP gidecek, MHP şerefiyle iktidara yükselecektir"

- İmralı canisi yattığı hücresinde çürüyüp gidecektir. AKP gidecek, MHP şanıyla şerefiyle iktidara yükselecektir. 

Bahçeli: Eninde sonunda Kandil'e Türk bayrağı dikilecek 

- Ama öyle ama böyle Kandil'e eninde sonunda Türk bayrağı dikilecek. Kara verdik yılmayacağız. 

- Sayıları 4,5 milyonu aşan işsizin izahı nasıl olacak? AKP'ye en güzel cevabı Türk kadını sandıkta verecek. AKP milleti işsiz ve aşsız bırakmıştır. Herkesin sorunu işsizlik ve zorlu hayat şartlarıdır. 

- AK Parti sandık görünce ne yapacağını şaşırmıştır. İktidarımızda hiç kimse yardımlarından mahrum olmayacak. 

- Emekliye yapılan zam bir öğünün bedelini bile karşılamıyor. 

- Biz yapacağımızın değil başaracağımızın sözünü veririz. Bizde yalan dolan yoktur. Bizde kaytarma yoktur. Bizde verilmiş sözleri çiğneme yoktur. Neyi hedefliyorsak onu söylüyoruz. Kaynağı nereden bulacağız? Yolsuzluk ve rüşveti keserek devlet hazinesini hırsızın elinden alarak zenginleşmeyi sağlayacağımızı açık açık ilan ediyorum. 

00:26
 // BBP
Derman kardesime katilmakla beraber.Bu millet Turkuculeri birakip Hormonsuz Halkin kendisi olan BBP ye bir an once gecmeliler...
14 Ocak 2015 00:26
11:59
 // derman
senin basbakanliginida biliyoruz nasil kactigini neler yaptigini millet uyandi artik iftirayi birakin akp de kim isinin ehliyse siz ona camur atiyorsunuz sen ve senin gibi avrupanin oyuncagi olmus lider istemiyoruz akp le 100 yillik degilde 2000 yillik bir tarihimiz oldugunu hatirladik bunlar yokken sen vardin devlet bahceli ne projeler gelistirdin hep milleti kandirdin akp laf yok icraat var birak bu eski turkiye agizlarini cik bir grup konusmanda hangi projelerin var anlatta bizde bilrlim bakalim oyu hak ediyonmu yoksa bos konusmalara millet oy vermiyor haklisin 7 bela akp cunku sizin maskelerinizi dusurdu amaciniz disa hizmet akp amaci turkiyeye ve millet hizmet...
13 Ocak 2015 11:59
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler