YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli: ABD Büyükelçisi haddini aşıyor!
MHP Lideri Devlet Bahçeli, ABD Büyükelçisi'nin PKK'ya destek olan belediyelere atanan kayyumlar hakkında yaptığı açıklamaları değerlendirdi. Bahçeli, "Amerikan Büyükelçisi haddini aşıyor" dedi.
Bahçeli: ABD Büyükelçisi haddini aşıyor!
13 Eylül 2016 / 14:40 Güncelleme: 13 Eylül 2016 / 14:45

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara'da partisinin bayramlaşma programına katıldı.

Burada gazetecilerin sorularını yanıtlayan MHP Lideri, ABD Büyükelçisi'nin PKK'ya destek olan belediyelere atanan kayyumlar hakkında yaptığı açıklamaları değerlendirdi.

TÜRKİYE ABD'NİN 53. EYALETİ DEĞİLDİR

"Amerikan Büyükelçisi haddini aşıyor" diyen Devlet Bahçeli, "Türkiye ABD'nin 53. eyaleti değildir. Türkiye bağımsız ve gururlu bir devlettir." şeklinde konuştu.

Avarel tamsiper
 // Rasim DUMAN
Evet sayın seyirciler, "ân itibâriyle" Avarel'den henüz bir "tık" yok. Bir iki gün önce ABD elçisi ile görüşmeleri esnâsında "dut"u fazla kaçırmış olabilir. Mâlûm, dut şıralıdır, yapışkan özelliği vardır ; muhtemelen dili damağına yapıştı, konuşamıyor. Bazı el-kol, kaş-göz hareketleri yapıyor ise de, kaale almayınız, "orijinal fabrika ayarları" böyledir bu modellerin. Şu anda "ithal şarj" pozisyonunda, dersini ezberleyince ortaya çıkacak....
13 Eylül 2016 Salı 23:09
Adam gibi adam
 // Rasim DUMAN
Ak Parti üyesi olduğumu daha önce de birkaç defa bu sitede arzetmiştim. MHP'nin başında böyle cesur, harbî, hakikî bir lider ve Devlet Adamı bulunması, bizim de gönlümüze sürûr veriyor. Bundan bir sene öncesine kadar, bu kıymetli insanı epeyce tenkid etmiştim. Bu senenin başlarından itibâren MHP'ye yapılmak istenen operasyonların "dış bağlantılarını" görünce, bu kıymetli insana sahip çıkılması gerektiğini gördük. 15 Temmuz'daki tavrı ile de, kalbimizdeki yerini aldı....
13 Eylül 2016 Salı 19:31
 // Ömer
şu acziyette bulunanan şebeleklerde çıkabilir.şaşmamak lazım.'bekara karı boşamak kolay' diye....
13 Eylül 2016 18:34
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler