YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Babam Soma'ya dayanamadı"
"Babam Soma'ya dayanamadı"
17 Mayıs 2014 14:20
Kalbine yenilen CHP'li Mevlüt Aslanoğlu'nun oğlu babasının Soma'daki faciadan çok etkilendiğini açıkladı.

Meclis'te gerçekleştirdiği renkli eylemlerle gündeme gelen CHP Milletvekili Mevlüt Aslanoğlu İstanbul'daki evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Oğlu Erdem Aslanoğlu, "Soma, babamı çok etkiledi. Kalbi dayanmadı" dedi. Aslanoğlu, daha önce kanseri yenmişti.

CHP İstanbul Milletvekili Mevlüt Aslanoğlu, İstanbul'daki evinde geçirdiği kalp krizi sonucu 62 yaşında yaşama veda etti. Önceki gece Avcılar Denizköşkler Mahallesi'ndeki evinde eşi ve çocuklarıyla birlikte vakit geçiren Aslanoğlu, saat 01.00 sularında uyumak için yatak odasına geçtikten bir süre sonra kalp krizi geçirdi. Ambulansla özel bir hastaneye kaldırılan Aslanoğlu, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Geçtiğimiz yıllarda yakalandığı lenfoma kanserini yenmeyi başaran Aslanoğlu'nun kalbine yenik düşmesi, CHP ve siyaset dünyasını yasa boğdu.

"Soma çok etkiledi"

Oğlu Erdem Aslanoğlu, babasının Soma'daki faciaya çok üzüldüğünü belirterek, "Soma, babamı çok etkiledi. Evde en son o haberleri izliyormuş. Kalbi dayanmadı" diye konuştu. 

Aslanoğlu'nun cenazesi bugün öğlen namazının ardından Ataköy 5. Kısım Camisi'nden kaldırılacak. Mevlüt Aslanoğlu'nun vefatı üzerine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, birmesaj yayınladı. 

 

HABERTÜRK

14:54
 // yok artik
Cani azrail a.s alir soma degil Din bilgisi nden yoksullar...
17 Mayıs 2014 14:54
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler