YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Aziz Kocaoğlu: Teşekkürler İzmir
Aziz Kocaoğlu: Teşekkürler İzmir
31 Mart 2014 16:09
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na 3. kez seçilen Aziz Kocaoğlu, yeni döneme ilişkin önemli mesajlar verdi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na 3. kez seçilen Aziz Kocaoğlu, yeni döneme ilişkin önemli mesajlar verdi; “Yeni dönem için öngördüğümüz projelerimizi hızla hayata geçirebilmek, öncelikli hedefimiz olacak. Yaşayan ve yaşanacak şehir İzmir için daha çok çalışacağız. Parti ayrımı gözetmeksizin el ele vererek kentimize, ülkemize, geleceğimize sahip çıkacağız” diye konuştu.

Kazanan tüm başkanları kutlayan Aziz Kocaoğlu, “Parti ayrımı gözetmeksizin el ele vererek İzmir ve İzmirliler için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı, şöyle devam etti:

“Cumhuriyet değerlerinin sembol kenti İzmir’deki 10 yıllık görev süremiz boyunca, katılımcı yönetim anlayışını gerçekleştirmeye; İzmir’in ve İzmirlilerin projeleriyle rant değil yaşam kalitesi üretmeye çalıştık. Türkiye’nin pek çok ilkini İzmirli hemşehrilerimle birlikte bu kentte başardık. Şimdi onlarla birlikte yeni bir yolculuğa çıkıyoruz. Demokrasi adına sorumluluğunu yerini getirerek sandık başına koşan, İzmir’e yakışan bir seçim süreci yaşamamızı sağlayan tüm hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum. Türkiye’nin bu zor günlerinde hepimize çok önemli görevler düşüyor. Daha özgür ve daha demokratik bir Türkiye için hep birlikte, yaşayan ve yaşanacak şehir İzmir için omuz omuza mücadele edeceğiz. Kentimize, ülkemize, geleceğimize sahip çıkacağız. Daha çok, daha çok çalışacağız. Yeni dönem için öngördüğümüz projelerimizi hızla hayata geçirebilmek, öncelikli hedefimiz olacak. Kendisini iktidara getiren halkın oyuna saygı duyulmasını isteyen AKP hükümetinin, bir kentte muhalefeti iktidara getiren yurttaşlarının oyuna da aynı saygıyı göstereceğine inanıyorum. İnanmak istiyorum. Bu, demokrat olmanın ön koşuludur. Türkiye’nin aydınlık geleceğine bir kez daha İzmirli hemşehrilerimle birlikte yürüyebilmek, hayatım boyunca yaşayacağım en büyük onur olacak. Tüm hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum. Teşekkürler İzmir!”

 

İHA

16:27
 // İDEOLOJİ İNADI
Ne yapalım; İzmir'in ideoloji inadına da saygı duymamız lazım. Chp li olsun, odundan olsun....
31 Mart 2014 16:27
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler