YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Azerbaycan’da paralel yapı operasyonu
Bakü’de Azerbaycan İstihbaratı (MTN) ve MİT’in ortak yürüttüğü operasyonda 30 paralel yapı mensubunun gözaltına alındığı iddia edildi.
Azerbaycan’da paralel yapı operasyonu
20 Eylül 2015 / 09:40 Güncelleme: 20 Eylül 2015 / 09:44

Azerbaycan’da Paralel Yapı’ya yönelik büyük bir operasyon gerçekleştirildi. Azerbaycan istihbaratı MTN ve Milli İstihbarat Teşkilatı’nın (MİT) ortak yürüttüğü operasyonda 30’a yakın Paralel Yapı mensubunun gözaltına alındığı öne sürüldü.

Bakü’nün Yasamal ilçesine gelen güvenlik güçleri, burada yapılanmış olan Paralel Yapı binalarına baskın düzenledi. Baskında söz konusu yapının önde gelen isimleri gözaltına alındı ve haklarında soruşturma başlatıldı.

SİNİRLİOĞLU AZERBAYCA'A GİTMİŞTİ

Dışişleri Bakanı Feridun Sinirlioğlu resmi temaslarda bulunmak amacıyla 4 gün önce Azerbaycan'ın başkenti Bakü'ye gitmişti. Sinirlioğlu burada Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve mevkidaşı Elmar Memmedyarov ile görüşmüştü.

AZERBAYCAN'DAN 'PARALELLE MÜCADELEYE' TAM DESTEK

Azerbaycan Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov paralel yapıya ilişkin “Biz Türkiye’yle sürekli olarak temaslarda bulunuyoruz. Her alanda işbirliği yapıyoruz. Azerbaycan Türkiye’nin milli çıkarlarına uygun olan meselelere destek veriyor” ifadelerini kullanmışıt.

aktas
 // aktas
bu haber de azerı polısler kandırılmıs yanlıs kısıler tutuklanıp gerı serbes bırakılmıs...
20 Eylül 2015 Pazar 21:58
TİKSİİNTİ VERDİ BU TETÖ
 // Kara Murat
HALA BU ADAMI ELLERİNDE CEVŞENİ ŞERİFLE SAVUNAN ZAVALLILAR VAR,HALA STV ZAMAN OKUYAN VATAN HAİNLERİ VAR......
20 Eylül 2015 Pazar 16:13
sonra çok geç olacak...
 // Ömer
Kesinlikle katılıyorum celal halilov'a. Çünkü Erdoğan'ında etrafı örülmüş.Etrafındakiler! tarafından bir çok konuda habersiz bırakılıyor.Tıpkı bir zamanlar AYM başkanı T.T nun bir dost ortamında 'bir müdürü (özel kalem) bile aşamadım' diye itirafta bulunmuştu.işte Erdoğan maalesef böyle bir çetrefilli çete tarafından yalnışa sürükleniyor. ...
20 Eylül 2015 Pazar 15:35
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler