YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Aylin Nazlıaka'nın o fotoğrafı ortaya çıktı
Üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın katledilmesinin ardından CHP Milletvekili Aylin Nazlıaka dans ederek tepki göstermişti. O dansın Özgecan'la bir ilgili olmadığını söyleyen Nazlıaka'nın ortaya çıkan fotoğrafları hiç de öyle demiyor!
Aylin Nazlıaka'nın o fotoğrafı ortaya çıktı
17 Şubat 2015 / 09:30 Güncelleme: 17 Şubat 2015 / 10:23

Üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın katledilmesinin ardından CHP’li Aylin Nazlıaka’nın Ankara’da dans etmesi büyük tepkilere neden olmuştu.

Özgecan'ın hunharca katledildiği haberinin hemen 1 gün sonrasında Ankara'da, Türkiye'yi ayağa kaldıran olayı dans ederek protesto eden Aylin Nazlıaka dün akşam Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ve diğer tüm tepkilere cevap vermişti.

"Özgecan'a ilişkin bir anma değildi" demişti ama...

Sözde Erdoğan'a cevap veren Nazlıaka, Hürriyet’e yaptığı açıklamada, ''Orada dans edilmesinin nedeni Özgecan'a ilişkin bir anma değildi'' demişti.

Ancak CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka'nın dans ettiği sırada çekilen bir fotoğraf nasıl da çark ettiğinin kanıtını gösteriyor. Nazlıaka’nın dans ettiği yerde bulunan bir pankartta ''Tecavüz insanlık suçudur, Özgecan'ı unutma!!!'' yazması dikkatlerden kaçmadı.

rs1-227.jpg

 

HABER7

02:16
 // +++
bunlar yalancılıkda sınır tanimayan halkın inanç ve değerlerinden bihaber soyunmayı , edepsizligi erdem sayan , kendileri 21. y.y yasayip yontma taş devrinde olduğunu zanneden ,maymunları şebekleri atalari olarak görüp,nefsinin kurbanı olmuş acizlerden ibaretler...
18 Şubat 2015 02:16
22:09
 // Ahmet
Resmen gülerek dans ediyorlar,döne döne keyifle.
Gözümle görmesem inanmazdım.
Tanrısızlar çıldırmış olmalı....
17 Şubat 2015 22:09
sonuca odaklanmak lazım.
 // Ömer
Bu ülkede bir şeylerin! üstü kapatılmak istendiğinde nasıl ki;meclis araştırma komisyonuna havale diliyor ise.aynı şekilde yapılmak istenen bazı değişiklikler içinde ülkede binlerce Özgecan gibi vahşete kurban gidenler olduğu halde nedense yapılması istenilen değişikliğe denk gelmesi ile birlikte hem katledilen CAN üzerinden siyaset yapma ahlaksızlığı hem de halk uyutulmaya çalışılıyor.Şu an mecliste yapılması düşünülen konu sulandırılıyor.unutturuluyor.tıpkı tekel ihalesi,hayam-doğan olayı......
17 Şubat 2015 Salı 10:04
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler