YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Aylin Nazlıaka'dan itiraf gibi tweet
Tüm Türkiye'yi yasa boğan Özgecan'ın ölümü üzerine 'protesto' iddiasıyla dans eden CHP'li Aylin Nazlıaka, AK Partili vekillerin kendilerine saldırmadıklarını hem itiraf etti hem de bu durumdan utanç duyduğunu söyledi.
Aylin Nazlıaka'dan itiraf gibi tweet
22 Şubat 2015 / 12:26 Güncelleme: 22 Şubat 2015 / 12:46

Meclis'te günlerdir İç Güvenlik Paketi'nin yasalaşmasını engellemek için CHP, MHP ve HDP elbirliği yapıyor. Günlerdir Meclis'te kavgalar, bağırıp çağırmalar yaşanıyor, kimi vekiller yaralanıyor.

CHP'li Nazlıaka itiraf etti

CHP'nin Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, günlerdir Meclis'te çıkan kavgaların sırrını bilmeden deşifre etti. Nazlıka attığı bir tweet'te "AK Partililer kavga çıkmadan yasayı geçirmeye tembihlenmiş, utanç tablosu" dedi.

Bizi dövmediler diye utanç duyuyor

Aylin Nazlıaka farkında olmadan bir şeyi de itiraf etmiş oldu: Günlerdir Meclis'te yaşanan tartışmalarda muhalefet milletvekilleri AK Partili vekillerin kendilerine şiddet uyguladığını duyuruyordu. Nazlıaka ise bugün tam tersini söylüyor ve "AK Partililer kavga çıkmadan yasayı geçirmeye çalışıyor" diyor. Garip olan ise Nazlıaka'nın AK Partililerin bu tutumundan rahatsız olup "Utanç duyuyorum" demesi.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler