YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Aylin Nazlıaka ve ailesine suç duyurusu
Aylin Nazlıaka ve ailesine suç duyurusu
28 Şubat 2015 12:14
ASKİ avukatları, CHP Ankara Milletvekili Nazlıaka'nın eşi ve kayınpederinin işyerinde kaçak su kullandıkları iddiasıyla suç duyurusunda bulundu ve alacaklarının tahsili için icra takibi başlattı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) tarafından, CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka'nın eşi ve kayınpederinin, işyerinde usulsüz atık su deşarjı yaparak "karşılıksız yararlanma" suçu işlediği ileri sürüldü ve suç duyurusunda bulunuldu. ASKİ avukatları, ayrıca alacakların tahsili için icra takibi başlattı.

ASKİ Genel Müdürlüğü avukatı Çağrı Alkan tarafından Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına verilen suç duyurusu dilekçesinde, Nazlıaka'nın eşi Şahin İzzet Nazlıaka ile kayınpederi Ahmet Zeki Nazlıaka'nın "karşılıksız yararlanma" suçu işlediği iddia edildi.

Dilekçede, ASKİ görevlileri tarafından 19 Şubat 2015'de Nazlıaka'nın eşi ve kayınpederinin işyerinde yapılan denetimde, ASKİ'ye atıksu abonesi olmadan usulsüz atıksu deşarj ettiklerinin tespit edildiği, fotoğrafının çekilerek tutanak tutulduğu kaydedildi. 

Şahin İzzet Nazlıaka ile Ahmet Zeki Nazlıaka'nın kamu zararına neden olduğu savunulan dilekçede, gerekli soruşturmanın yapılarak kamu davası açılması talep edildi. Ayrıca, Ankara 3. İcra Müdürlüğü aracılığıyla icra takibi başlatıldı.

 

AA

Dokunmayın kızcağıza!!!(2)
 // Halîme Gözüpek
Diyarbakır'da kaçak elektrik kullanıyor sa pkk, Angora'da kaçak su kullanıyor sa chp'li Aylin Nazlı!aka, elbette bende kullanırım kaçak kelâm diye düşünmüştüm amma olmadı kriterler zincirine takılıp kaldı!!! ...
28 Şubat 2015 Cumartesi 13:47
Dokunmayın Kızcağıza!
 // Halîme Gözüpek
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
28 Şubat 2015 Cumartesi 12:46
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler