YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Aydın Doğan Sarıgül'ü affetti
Sosyal medya, Aydın Doğan'ın Mustafa Sarıgül'ü affetmesini yorumladı: Aydın Doğan borcunu ödeyen Sarıgül'le barıştı. Bonus olarak da medya desteği verdi
Aydın Doğan Sarıgül'ü affetti
15 Mart 2015 / 11:06 Güncelleme: 15 Mart 2015 / 11:16

Hürriyet, Şili eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ü affetti... En azından sosyal medya son gelişmeleri böyle yorumladı. Geçtiğimiz ay, Hayri İnönü'nün Sarıgül kavgasını manşetlerine taşıyan ve Hürriyet, son günlerde makas değiştirdi. daha önce Mustafa Sarıgül için "mafya" benzetmesini yapan Aydın Doğan'ın Hürriyet'i, şimdi Sarıgül'ün her açıklamasını internet sitesi ve gazeteden manşetine taşımaya başladı.

Konak buluşması

Aydın Doğan'ın en sevdiği yazar olan Ahmet Hakan, geçtiğimiz günlerde Mustafa Sarıgül'ü siyaset arenasında bir kez daha parlatmaya çalıştı. Sarıgül'ün hayri İnönü'ye imzalattığı mektup olayını tek soruyla geçiştiren ve verdiği cevabı bir gazeteci veya yazar olarak görmezden gelen ve üstüne gitmeyen Ahmet hakan da, sosyal medyada tepki topladı. İşte sosyal medyadaki ilginç yorumlar:
Aydın Doğan, alacağını tahsil ettikten sonra Sarıgül'ü affetmiş olabilir. Hüsamettin Özkan, Beykoz Konakları'nda ikisini bir araya getirmiştir.

Duygusal bir barışmadır. Aydın Doğan, geçmişte olduğu gibi hükümetleri yıkamadığı için her AK parti düşmanını dost görüyor. İsrail'in özgürlüğü ve geleceği kadar keşke Türkiye'ye düşünseler. Türkiye türklerin'dir aldatmacasıyla yıllarca bu ülkede İsrail'i övdüler. Ancak halk onlara artık inanmıyor. Ey Aydın Doğan... Eğer Türkiye'yi seviyorsanız, 'İsrail çıkarlarını korumak' yayın ilkelerine uymazsın. Aydın Doğan'ın kimden emir alıyor acaba? yoksa Sarıgül'ü affetmezdi. Aydın Doğan, Kemal Bey'e Sarıgül konusunda neler söyledi. Aydın bey açıklamazsa, ben açıklarım...

 

TAKVİM

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler