YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Atalay'dan yalanlama
İçişleri Bakanı Atalay, MHP Beypazarı Uzunoğlu'nun iddialarını yalandı.
Atalay'dan yalanlama
26 Ocak 2011 / 21:15 Güncelleme: 26 Ocak 2011 / 21:17

İçişleri Bakanı Beşir Atalay, MHP Beypazarı İlçe Başkanı Ahmet Uzunoğlu'nun, Beypazarı Belediye Başkanı Cengiz Özalp'in MHP'den istifa ederek AK Parti'ye katılmasıyla ilgili iddialarının tamamen hayal ürünü olduğunu bildirdi.

İçişleri Bakanlığı Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliğince yapılan yazılı açıklamada, bazı yayın organlarında, MHP Beypazarı İlçe Başkanı Ahmet Uzunoğlu tarafından, Beypazarı Belediye Başkanı Özalp'in AK Parti'ye katılmasıyla ilgili Atalay'ı hedef alan, gerçeği yansıtmayan, tamamen hayal ürünü açıklamalar yapıldığının görüldüğü belirtildi.

Atalay hakkında ileri sürülen ''seviyesiz iddiaların tümüyle yalan ve iftira olduğu'' kaydedilen açıklamada, şöyle denildi:

''Kaldı ki, dürüst bir belediye başkanı olduğuna inanılan Cengiz Özalp bu tür bir ifadesinin ve beyanının kesinlikle söz konusu olmadığını bildirmiştir. Bu çirkin iftirayı atanların gerçekleri dürüstçe itiraf ederek, kamuoyuna gerekli açıklamaları yapmaları beklenmektedir. Aksi takdirde bu seviyesiz iddia ve isnatlarda bulunanlar hakkında tüm yasal yollara başvurulacağından kimsenin şüphesi olmasın.'' AA
 

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler