YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ataklı'nın Sümeyye Erdoğan iddiası yalan çıktı
Ataklı'nın Sümeyye Erdoğan iddiası yalan çıktı
15 Temmuz 2014 19:08
Aydınlık Gazetesi yazarı Can Ataklı'nın Başbakanın kızı Sümeyye Erdoğan'ın nişanlandığı yönündeki iddiası asılsız çıktı.

Ataklı aynı yazısında, "Aslında bundan tam bir yıl önce aile arasında söz kesilmiş. Yani Sümeyye Erdoğan bir yıldır sözlüymüş de kimsenin haberi yokmuş" iddiasını ortaya atmıştı.

Sümeyye Erdoğan nişanlandı iddiası

30 Mart yerel seçimlerinde DSP'den Beşiktaş adayı olan ve milyonlarca insanın yaşadığı İstanbul'da sadece bin 253 oy alabilen Ataklı, Aydınlık'ta geçtiğimiz günlerde yayımlanan köşe yazısında, Sümeyye Erdoğan'ın Başbakanın danışmanlarından İhsan Aslan'ın yeğeni ile nişanlandığını öne sürmüştü.

Danışman konuştu: Öyle bir akrabam yok

Ensonhaber'in kendisine ulaştığı İhsan Arslan ise, iddiayı kesin bir dille yalanlayarak,"Başbakanımızın kızı Sümeyye Hanım'ın sözlenmesi ya da nişanlanması asla söz konusu değil. Benim Can Ataklı'nın iddia ettiği türden, tümüyle hayal mahsulü bir nişanla alakalı herhangi bir akrabam da yok" diye konuştu.

Sümeyye Erdoğan'ın nişanlandığı iddiası önceki yıllarda da zaman zaman ortaya atılmış, ancak bunların gerçekle hiçbir ilgisi olmadığı ortaya çıkmıştı.

Can Ataklı'nın önceki hafta yazdığı yazısının ardından apar topar tatile çıktığı ve yazılarına bir süre ara verdiği öğrenildi.

19:32
 // Ahmet
Zavallı gazeteci ne hallere düştü. Yaptığı habere bak. 100 yıldır bu coğrafyanın canına ot tıkayan küresel güçleri yazsana erkeksen,yazamazsın.....
15 Temmuz 2014 19:32
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler