YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Artık ihtilal yapacak komutan kalmadı
Artık ihtilal yapacak komutan kalmadı
05 Şubat 2013 20:47
CHP Aydın Milletvekili Osman Aydın, "Eskiden ihtilaller olurdu. Arada bir iktidar değişikliği söz konusu olurdu. Şimdi o ihtilali yapacak olan komutan da kalmadı. Hepsini tasfiye ettiler. Şimdi öyle bir kurtuluş yok. Tek kurtuluş var sandık." dedi.

CHP Aydın Milletvekili Osman Aydın, beraberindeki Çine Belediye Başkanı CHP'li Salih Dinçer, CHP Çine İlçe Başkanı Tayfun Şahin, İl Genel Meclisi üyesi Erol Öz ve bazı belediye meclis üyeleri ile birlikte, geçtiğimiz pazar günü, Çine'ye bağlı Eskiçine köyü ve Umurköy'ü ziyaret ederek köylülerle sohbet etti. 

Eskiçine köyü kahvesinde vatandaşlarla konuşan Osman Aydın, iktidarı eleştirdi. İktidarın köylünün dertlerine çare bulma ve ürettiği ürünün değerlendirilmesi konusunda özürlü olduğunu ileri sürdü.

Aydın, "Biz üretenler olarak ürünümüzü değeriyle sattığımız takdirde bu sıkıntıların altından kalkacak potansiyele sahibiz. 3 kilo pamuk 1 kilo mazotu şu an alamıyor. Daha önce böyle değildi. Bir ithalatçıyı korumak için binlerce çiftçinin mahvolmasını göze almayan bir iktidarı işbaşına getirmeliyiz." diye konuştu.

"İhtilal yapacak komutan kalmadı"

 Önümüzdeki süreçte bu siyasi gidişata dur demenin yolunu bulacaklarını kaydeden Aydın, "Eskiden ihtilaller olurdu. Arada bir iktidar değişikliği söz konusu olurdu. Şimdi o ihtilali yapacak olan komutan da kalmadı. Hepsini tasfiye ettiler. Şimdi öyle bir kurtuluş yok. Tek kurtuluş var sandık. Sandığa giderken doğru düzgün hareket edeceğiz." şeklinde konuştu.


AA

21:41
 // Kenan Akkuş
Demekki ordumuz tam manasıyla, çete, mafya, ajan ve hainlerden arınmış, gerçek görevini yapıyor. Yıllarca babanınızın uşağı gibi kullandınız. Ordu, artık halkın ordusu. Çok istiyorsanız, kargo ücretini biz ödeyip, Koreye postalayalım sizi....
05 Şubat 2013 21:41
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler