YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Arıtman'dan ilginç benzetme
Arıtman'dan ilginç benzetme
13 Ağustos 2010 07:47
Kemal Kılıçdaroğlu'nun genel başkanlık koltuğuna oturmasının ardından CHP'de taşlar taşlar yerine oturmadı.Partinin siviri dilli ismi Canan Arıtman, Baykal ekibinin tasfiye edilişini " Bu bir soykırımdır"sözleriyle değerlendirdi.

CHP'de Kemal Kılıçdaroğlu'nun genel başkanlık koltuğuna oturmasının ardından partide sular durulmadı. İzmir Milletvekili Arıtman, Baykal taraftarlarının tasfiyesini değerlendirirken, "Bu bir soykırımdır." dedi.

CHP'de Kemal Kılıçdaroğlu'nun genel başkanlık koltuğuna oturmasının ardından partide taşlar yerinden oynamaya devam ediyor. Eski Genel Başkan Deniz Baykal'a yakınlığıyla bilinen bazı isimler tek tek görevden alındı. Son olarak İzmir'e dört günlük ziyaret gerçekleştiren Baykal'ı karşılamaya gittiği için Ödemiş Gençlik Kolları Başkanı Arif Çalışkan, istifaya zorlandığını açıklayarak görevini bıraktı. Partinin sivri dilli ismi İzmir Milletvekili Canan Arıtman, yaşananlar için 'soykırım' benzetmesinde bulundu. Çok sayıda partilinin baskı altına alındığı şeklinde duyumlar geldiğini belirten Arıtman, "Partimizde 18 yıl genel başkanlık yapan birini karşılamak kesinlikle suç değil. İlk kez bu tür aykırı davranışlar yaşıyoruz. Okuduğunuz, baktığınız zaman yaşananlar Baykal ekibinin tasfiyesi olarak görülüyor. Bu, bir soykırımdır." dedi.

Zaman

bu kadının adana ruh sağlığı veya istanbul adli tıp kurumuna sevki gerek
 // muharrem
ne konuştuğunu ne dediğini kendiside anlamadığı gibi çevresindekilerde anlamıyor böyle kişileri genelde mahkemeler ruh sağlığı açısından (cezai ehliyet açısından) rapora gönderir. bende canan arıtmanı da birisi bu yönde rapor için hastaneye sevk etmesi gerekir...
13 Ağustos 2010 14:10
sivri dilli...
 // ibrahim çelikoğlu
Dili o kadar sivriki Bodrum'a kadar uzatıyor,zulmün en acımassızlığını
yapmak için cirit atıyor......
13 Ağustos 2010 09:31
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler