YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Arınç'tan flaş açıklama: Özel hayatıma girildiği için kendimi tutamadım
Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç "Başbakan haklı. Yanlış yaptım ama özel hayatıma girdiği için kendimi tutamadım" dedi.
Arınç'tan flaş açıklama: Özel hayatıma girildiği için kendimi tutamadım
24 Mart 2015 / 17:44 Güncelleme: 24 Mart 2015 / 18:04

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, kendisini dava edeceğini açıklayan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'e yanıt verdi. Arınç, “Bizde bir deyim vardır. Kuştan korkan darı ekmez. Hakaret diyorsa istediği mahkemeye gidebilir. Mahkemelere aşinayız” dedi. Hürriyet'te yer alan haberde dava açıldığında da bu konudaki delillerin de ortaya konulacağını belirten Arınç “O zaman davalı mı davayı açan mı zarar görür” dedi.

Başbakan haklı, kendimi tutamadım

Arınç, "Başbakanımız açıklamalarında haklı. Yanlış yaptım ama özel hayatıma girdiği için kendimi tutamadım. Sözlerimde hakaret varsa istediği mahkemeye gidebilir. Sussaydım doğru olmazdı. Özel hayatıma tecavüzde bulunan kişiye cevap veririm" dedi.

 

dvt.jpg

savci.jpg

ar.jpg

19:38
 // Rasim DUMAN
Her ikisi de cok sevdigimiz, saydigimiz, hurmet ettigimiz cok kiymetli insanlar. Artik ayaklari mi surctu, dilleri mi surctu, her ne ise... Arayi cok uzatmadan birbirlerinden ozur dilemeli ve biraraya gelerek musafaha etmeli, kucaklasmali ve "dusman catlatmalilar". Hangisi once davranip ta elini uzatirsa, ALLAH (C.C.) indinde de, millet nezdinde de sevap, itibar ve teveccuhun buyugunu alacak. Hangisi bu talihsiz hadisenin devami istikametinde tavir gosterir ise, bilsin ki "kaybedecek". Ebu Zerr (r.a.) ile Bilal-i Habesi (r.a.) arasinda cereyan eden hadiseyi ikisine de hatirlatirim....
24 Mart 2015 19:38
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler