YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Arınç'tan Bahçeli'yi kızdıracak açıklama
Arınç'tan Bahçeli'yi kızdıracak açıklama
04 Mayıs 2014 23:00
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç MHP lideri Devlet Bahçeli ve Kılıçdaroğlu'nu eleştirdi. Arınç Bahçeli için "Git de MHP de millet de kurtulsun" dedi.

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, AK Parti 32. İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuştu. Konuşmasında Bahçeli için "Git de millet de MHP de kurtulsun" diyen Arınç'ın Kılıçdaroğlu'na da eleştirileri var.

İşte Arınç'ın o sözleri;

Kılıçdaroğlu'nun sözleri

Bursa'ya gelmiş 60 dakikalık konuşmasında, 55 dakika hakaret ediyor. Bu sözler eski Türkiye'de cinayet işletecek sözlerdi. Hakkında dava bile açılmamış. fezlekesi meclis soruşturması olmayan bir insana nasıl hakaret edebiliyorsun? senin Bursa'da konuşacak başka lafın yok mu? Bu ülkenin başbakanına nasıl hakaret edebilirsin? Benim 150 bin kişi topladığım meydana zorla 10 kişi topladın, 55 dakika bize hakaret ettin. Allah hakkından geldi. Geriye kalan 5 dakika. Bize Eskişehir belediyesini örnek gösteriyor. Senin Eskişehir dediğin belediye benim 26 projemi kopyalamış bir belediyedir. Hakaretten başka bir şey bilmiyor.

"MHP de kurtulsun millet de"

Bahçeli'ye acıdım, onu da severim. Git ya kardeşim, MHP de kurtulsun millet de kurtulsun. Senden başka belki birisi gelir, MHP kendi kimliğini bulur. Sen yüzde 20'yi geçersen kal başımızda 40 sene daha. Ama yüzde 20'yi bile söyleyemedi.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler