YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Arınç, oğlu hakkındaki iddiaya yanıt verdi
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Oğlumun mobil pos cihazı üreten bir firmaya ortak olduğu iddiası külliyen yalandır" dedi.
Arınç, oğlu hakkındaki iddiaya yanıt verdi
20 Temmuz 2013 / 16:01 Güncelleme: 20 Temmuz 2013 / 16:02

Başbakan Yardımcısı Arınç, sosyal paylaşım sitesi twitter üzerinden MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan'ın, TBMM'de Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in cevaplaması istemiyle verdiği "2 milyondan fazla yazar kasa ve sayısı yüzbinleri bulan mobil pos cihazı değişimi konusunda işletmeler tek bir firmaya mecbur bırakılıyor. Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın oğlunun da bu firmanın ortakları arasında yer aldığı iddiası doğru mudur?" yönündeki soru önergesiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

"MHP'li bir vekilin soru önergesinde dile getirdiği, oğlumun mobil pos cihazı üreten bir firmaya ortak olduğu iddiası külliyen yalandır" diyen Arınç, şunları kaydetti: "Öncelikle varlığı kesinlikle yalan olan ve daha önce hiçbir yerde sözü geçmeyen konuyu iddia olarak TBMM'nin gündemine getirmenin hangi ahlaki değerle bağdaştığını kamuoyunun takdirine bırakıyorum. Bu vesileyle bir kere daha hatırlatmak istiyorum ki benim de, oğlumun da maaşı dışında herhangi bir geliri bulunmamaktadır. Bundan sonra bu tür iddiaları gündeme getirmek isteyenlere duyururum."

 

İHA

16:41
 // Oktay D Damdagezer
Sayın Lütfü Türkkan'ın herkesin çok iyi bildigi Sn Bülent
Arınç'ın üstün karakteri hakkında öğreneceği çok şey olduğu anlaşılıyor . Bu konuda diğer MHPli arkadaşlarına sadece sorması yeterlidir.Saygilarimla,...
20 Temmuz 2013 16:41
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler