YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Arınç: "Hatırım için bu sefer de AK Parti"
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, sandıkların açılıp, sonuçların belli oluncaya kadar her oya sahip çıkılması gerektiğini ifade ederek, " Allah aşkına benim hatırım için bu sefer de AK Parti' diyeceğiz" dedi.
Arınç: "Hatırım için bu sefer de AK Parti"
09 Mayıs 2015 / 23:40 Güncelleme: 10 Mayıs 2015 / 09:15

Seçimlerle ilgili konuşan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "7 Haziran seçimlerine kadar gece gündüz durmadan, elimizden, gücümüzden ne geliyorsa, teknolojik tüm imkanları da kullanmak üzere başarıya odaklanmalıyız. Sayın Başbakanımız her gün 3 vilayette miting yapıyor. Oradan oraya koşuyor. Sizler de koşuyorsunuz. Milletvekili olmuş, olmamış hiçbirisi önemli değil. Kendini AK Parti ile bilen herkes inanmalı ki, AK Parti başta olursa, iktidar olursa milletin yüzü güler" açıklamasını yaptı.

"Her oya sahip çıkmalıyız"

AK Parti'nin olmaması durumunda bu işin olmayacağını anlatan Arınç, "Hiç aklımıza bile getirmiyoruz ama AK Parti'den farklı küçük, kıytırık, güçsüz bir takım koalisyonlar birilerinin arzu ettiği gibi gelirse hizmetinin hasılını bile bulamayız. Türkiye alt üst olur, bütün güzel işler durur, yatırımlardan vazgeçilir. Kafaları bu tür işleri almayan insanlar sadece Türkiye'nin karışmasını arzu etmek isteyenler, Allah korusun Türkiye'de hükümet etme fırsatı bulursa bugüne kadar yaptıklarımızın hepsi gider ve Türkiye'nin yüzü gülmez. Bu ihtimali aklımıza getirmiyoruz.

Ama bu seçimdir. Sandıklar açılıp, sonuçlar belli oluncaya kadar her oya sahip çıkmalıyız. Herkesi sandığa götürmeliyiz. Gönlü kırılmış, uzak kalmış 'sandığa gitmeyeceğim' diyen birini duyduğunuz zaman yalvarıp, elinden tutacaksınız, Bursa'daysa Bursa'da, şehir dışındaysa şehir dışında, yurt dışındaysa yurt dışında, 'Allah aşkına benim hatırım için bu sefer de AK Parti' diyeceğiz. O kadar güçlü bir iktidara yeniden kavuşalım ki tuzak kuranların tuzakları başlarına düşsün. Hesap yapanların hesapların üzerinde bir hesabın sahibi var. Allah milletimizin yanındadır" diye konuştu.

16 Mayıs'ta Başbakan'ın Bursa'ya geleceğini hatırlatan Arınç, vatandaşları meydana davet etti. Mitingin olacağı gün seçim sonuçları hakkında herkesin bir fikir sahibi olacağını kaydeden Arınç, burada 7 Haziran zaferini müjdeleyeceklerini ifade etti.

Anneler Günü hakkında da konuşan Arınç, "Sevgili annelerimizin günlerini kutluyorum. Ellerinden öpüyorum. Selamlarımızı iletiyorum. Rahmetli olan annelerimize de şükranlarımı sunuyorum. Bütün anne ve anne adaylarının gününü kutluyorum. Anneler mübarek varlıklardır. Hayır dualarını alalım. İhtiyaçları olup olmadığını soralım. Annelerinizi ihmal etmeyin. Hakları ödenmeyecek tek varlıklar annelerdir" şeklinde konuştu.

 

İHA

 // bulut
Bülent arınç neyin peşindesin diye sorarlar adama,AKP den gitme vaktin geldi kanaatimce!!!...
10 Mayıs 2015 12:08
bu sefer de !!!
 // A.SAĞ
Ne demek bu sefer de?
Bülent ARINÇ'ın gitme zamanı geldi demek bence...
...
10 Mayıs 2015 Pazar 10:12
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler