YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Arınç: "Gökçek Tayyip Bey'den zılgıt yiyince geri almaya çalıştı"
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç konuk olduğu televizyon programında Melih Gökçek ile arasında geçen tartışmaya değindi. Arınç, "Gökçek cemaate parsel parsel yardım etti. Tayyip Bey'den zılgıt yiyince geri almaya çalıştı" dedi.
Arınç: "Gökçek Tayyip Bey'den zılgıt yiyince geri almaya çalıştı"
13 Haziran 2015 / 11:30 Güncelleme: 13 Haziran 2015 / 13:45

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, CNN TÜRK’te Hakan Çelik’in sorularını yanıtladı.

Bülent Arınç Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'le arasında geçen tartışmayla ilgili çarpıcı bilgiler verdi.

İşte Arınç'ın o açıklamaları:

Ben ne konuştuğumu bilen bir adamım. Söz ağızdan bir kere çıkar. Hoş olmayan bir tartışma çıktı. Bunun sebebi ben değilim. Benim hakkımda çok çirkin şeyler yazdı. Zannettim ki birileri bu beyefendiyi uyaracak o tweetleri sil ama olmadı. Ona bunu yazdıranlar varsa ona aferin demiştir.

Öncesinde bunu Sayın Başbakan'a sordum. Bunu muhattap alma dedim. Bu yanlışı dikkate alma, bunun hesabını sorarım dedi. Bakan arkadaşlar da aynı şeyleri söyledi. Abi sen kimsin o kimsin, muhattap alma dediler. 

Cemaatten gelip Gökçek'in adaylığı için ricada bulundular

Beni paralel olmakla suçluyor, beni kızımdan, damadımdan vuruyor. Tayyip Bey gibi,  Davutoğlu gibi onlarla görüşmüş, yakınlık kurmuş insanım. 17-25 Aralık sürecinden sonra bağımızı kestik. Beni ailemden vurmaya kalkıyor, bel altı vurmaya kalkıyor. Ben onun adaylığına karşı çıkmıştım Cemaat'ten isimler gelip onun için ricacı oldu. Bu isimlerden biri Hüseyin Gülerce'ydi.  Daha sonra da Cemil Koca rica etti.

Tayyip Bey'den zılgıt yiyince geri almaya çalıştı

Herkes beni bir yere çekmeye çalışıyor. Ben paralel yapı denen yapıyla manevi bağım vardır. Bu onlara parsel parsel yardım etti. Tayyip Bey'den zılgıt yiyince geri almaya çalıştı. Ben bildiklerimi söyleyeceğim dedi.

Tayyip Bey'e karşı en büyük düşmanlığı o yaptı. Parti satın aldı. Çok özel şeyler de var onları söylemek istemiyorum. Söylediğimin arkasındayım. Kimse bundan fazlasını benden beklemesin.

Etiketler:
Halami
 // Muhammet Öner
Secimden sonraki bu tablodan hala ders alinamayacakmi.Bülent agabey lütfen konusma artik.Su nahos durumun mimari bir secmen olarak sensin.Cözüm süresi izleme heyetinin varligina karari Tayyip bey degil hükümetdir diyerek Tayyip beyi bit nevi hice saymak anlamina geliyor.O yorumun bizleri o zaman cok zedeledi.Simdi daha neyin pesindesiniz.Partimiz iktidardan düstü,haftalarca yillarca bir belirsizlik gözüküyor,hala sürdürdügün meseleye bak....
13 Haziran 2015 23:09
???
 // yılmaz türk
Sayın Erdoğan ne istedinizde vermedik demişti ? Biz bunu unutmadık. Gökçek vermiş çok mu ? Halkın vekaletini bir çok konuda iyi kullanamadınız. Hepiniz bunun hesabını Allah'a vereceksiniz....
13 Haziran 2015 Cumartesi 12:49
 // Koc
Bırakın bu cocuk gibi kavgaları ikinizde egonuzdan akp ye zarar veriyorsunuz...
13 Haziran 2015 12:16
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler