YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Arınç-Gökçek polemiğine Taner Yıldız yorumu
Arınç-Gökçek polemiğine Taner Yıldız yorumu
25 Mart 2015 08:56
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Bülent Arınç ile Melih Gökçek arasında yaşanan polemikle ilgili açıklamalarda bulunan Yıldız, "Önemli olan aile içi meselelerin kendi içinizde konuşulması. İstikrarı sağlamak için çok uğraştık, sınavı geçtiğimize inanıyorum." dedi.

Üslup farkları olabilir ama tek bir gaye uğruna bizler uğraşıyoruz ülkemiz için ülkemizin geleceği, büyüme için. Sayın Başbakan ve Genel Başkan yorumlarını yaptılar.

Burada önemli olan aile içi meselelerin kendi içimizde konuşulması. Tweet yoluyla cevap verince ister istemez izleyenler bir tedirginlik yaşamış olabilir. Sınavdan geçmiş olduk belki küçük bir stres testinden geçmiş olduk.
 
(Bülent Arınç AK Parti için ne ifade ediyor sorusuna) Tabii ki Bülent abidir. Şahsi açıklamaları olduğun altını çizmek lazım. Kurumsal bir görüş olmadığını kendisi de ifade etti.

Sayın Cumhurbaşkanımız çok fazla emek verdi. Konumunun farklı olması onu bu davadan uzaklaştırmıyor. Yanlış yorumlanan bir husus var. cumhurbaşkanımız Ak Parti genel başkanlığı yapmış birisidir. 10 Ağustos'tan sonra zihnini, beynini bir yere askıya almadı. Biz onun geçmişini bir kenara bırakamayız, kendisi de bırakamaz.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler