YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ara Güler, Erdoğan'a 'Abi' diye hitap etmiş
Ara Güler, Erdoğan'a 'Abi' diye hitap etmiş
27 Aralık 2015 08:05
Hürriyet yazarı Ahmet Hakan'a Erdoğan'ı çekerken nasıl hitap ettiğini aktaran Ara Güler, kendisine ''Abi'' dediğini belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın fotoğraflarını çektiği için belli bir kesim tarafından linç girişimine uğrayan Ara Güler, Hürriyet yazarı Ahmet Hakan'a fotoğraf çekimi esnasındaki diyalogları aktardı.

Tanıdığı, tanımadığı herkese ''abi'' diye hitap eden Ara Güler, çekim esnasında Erdoğan'a da ''abi'' diye seslendiğini söyledi...

İşte Ahmet Hakan'ın yazısındaki ilgili bölüm;
 
Ve konu geldi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fotoğraflarının çekildiği güne...

O gün şunlar yaşanmış:

-Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ara Güler’i “büyük usta” diye selamlamış ve kendisine hep böyle hitap etmiş.

-Buluşmada Emine Erdoğan da yer almış. Emine Hanım ev sahipliği yapmış. Çay eşliğinde suböreği ikram edilmiş Ara Güler’e.

-Evin kütüphane bölümünde Erdoğan’ın iki torunu oynuyormuş. Ara Güler, “burada güzel şeyler var” diyerek torunları da katmış fotoğraf çekimine.

-Tanıyanlar bilir: Ara Güler, “abi” der herkese... Çaycıya da abi der, senatöre de... Cumhurbaşkanı’na da “abi” demiş.

-Nerede durması gerektiğini falan söylemiş Erdoğan’a... “Abi şöyle geç, abi şu tarafa bak, abi şurada dur” gibi talepler... Erdoğan hiçbir talebini geri çevirmemiş.

-Fotoğraf çekiminin sonunda Ara Güler’i ta arabasının kapısına kadar uğurlamış Erdoğan ve Ara Güler’e arabanın kapısını açmış.

-Ara Güler, tam gidecekken... Erdoğan torunlarını çağırmış ve “Gelin, büyük ustaya veda edin” demiş.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler