YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Apo'ya 1 metre kare bile fazla"
Teröristbaşı Apo'nun yeni yapılan cezaevindeki koğuşu tartışılıyor. Pamukoğlu 7 metrekare olan koğuş için "Apo'ya 1 metrekare bile fazla" dedi
"Apo'ya 1 metre kare bile fazla"
05 Aralık 2009 / 18:02 Güncelleme: 05 Aralık 2009 / 18:07

Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, yeri dar geldiği için genişletilmesi istenilen İmralı'daki terör örgütü başı için "Apo'ya bir metre karelik yer bile fazla" dedi.  
 

Partisinin üç günlük gezi, ziyaret ve  halka açık miting organizasyonu için Hatay'da bulunan HEPAR Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, İskenderun'da Şehit ve Gazi Aileleri Derneği'ni ziyaret etti. İskenderun Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanı Fevzi Mercanoğlu, ve şehit aileleriyle görüşen Pamukoğlu daha sonra İskenderun Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti. Burada basın mensuplarının  İmralı'da terörist başının yerinin genişletilmesi konusunda çıkan gerginliğin hatırlatması üzerine Pamukoğlu "Yeri mi dar?" diye sorarak, "Ben olsam daha da daraltırım. Kaç metre kare ise bir metrekare yeter ona. Anadolu'da bir söz var kel asmanın miskin koru yüz verirsen tepene çıkar. Türkiye'nin durumu budur" şeklinde tepki verdi.
 

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler