YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ankara'da kulisleri sallayan sır görüşme
Yerel seçimler yaklaşırken CHP cephesinde çok önemli bir gelişme yaşandı.
Ankara'da kulisleri sallayan sır görüşme
10 Ekim 2013 / 16:07 Güncelleme: 10 Ekim 2013 / 16:10

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu , geçtiğimiz hafta içinde çok çarpıcı bir isimle başbaşa görüştü. Kılıçdaroğlu'nun bir dönem ABD'den davetle getirilen ve ekonominin direksiyonu kendisine teslim edilen eski bakan Kemal Dervişile görüştü iddia edildi.

Genel Merkez'de basına kapalı 

Akşam Gazetesi'nin haberine göre, genel merkezde ve basına kapalı olarak gerçekleştirilen görüşmede ağırlıklı olarak Türkiye'nin ekonomik gidişi, sorunları ve çözüm önerileri üzerinde duruldu. Toplantıda CHP'nin öncülüğünde ekonominin masaya yatırılacağı geniş katılımlı bir konferans yapılması da değerlendirildi.

Adaylık konuşuldu mu?

Görüşmenin duyulmasıyla birlikte Derviş'e özellikle büyük kentlerin birinden büyükşehir belediye başkan adaylığı teklifi önerildiği iddiası dile getirildi. Ancak iki isme yakın kaynaklar böylesi bir teklifin masaya gelmediğini, konunun sadece ekonomi olduğunu belirtti.

Kılavuzu Karga Olanın...
 // Yahya RAMİ
Kemal DERVİŞ, hatırladığımız kadarıyla 28 Şubat ortamında Türkiye'nin iflasın eşiğine getirildiği bir dönemde "denize düşen yılana sarılır" sözünde olduğu gibi son ve öldürücü darbeyi vurmak üzere "çare" kılığında gönderilmiş bir "hizmetli" idi. CHP bu isimden meded umacak kadar düştüyse, ülkemin "ana muhalrfetinin" gerçekten ciddi bir çaresizlik içinde olduğunun göstergesidir bu.....
10 Ekim 2013 Perşembe 16:45
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler