YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Alkol alırken görüntülenen İnce kayıplara karıştı
Alkol alırken görüntülenen İnce kayıplara karıştı
04 Temmuz 2014 11:02
Bodrum'daki tatili esnasında Ramazan ayına rağmen alkol alırken yakalanan CHP'li Muharrem İnce telefonunu kapatıp sırra kadem bastı. Ne ailesi, ne de danışmanları İnce'ye ulaşamadı.

Türkiye'nin en gözde tatil beldelerinden biri olan Bodrum, Yalova Milletvekili ve CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce ile Yalova'nın çiçeği burnunda Belediye Başkanı Vefa Salman'ı ağırladı.

Ramazan olmasına rağmen biraları ardarda tüketen İnce, objektiflere yakalanınca sırra kadem bastı.

Sosyal medyanın fenomenlerinden biri olan İnce, gelen on binlerce tepkiye karşı sessiz kalmayı tercih etti.

Takvim'in yine telefonla ulaşmaya çalıştığı İnce'nin tekneye atlayıp, Bodrum'da bir koya gittiği belirtildi. Geceliği bin liralık otelden kaçan İnce'ye ailesinin bile ulaşamadığı iddia edildi. Ancak Takvim Gazetesi Haber Müdürü Mevlüt Yüksel, İnce'nin Ankara'daki danışmanlarından birine ulaşmayı başardı. İlginç bir detay da o zaman ortaya çıktı. Muharrem İnce'ye, danışmanının da tüm çabalara rağmen ulaşamadığı anlaşıldı. 

İnce'yi fırçaladı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, bu görüntü nedeniyle İnce'ye tepki gösterdiği iddia edildi.

Görüntülerin orraya çıkmasından sonra İnce'ye haber gönderen Kılıçdaroğlu'nun, "Biz halkla kaynaşmak için birçok proje geliştiriyoruz. Dindar bir adayı bile tepkilere rağmen Köşk adayı yapıyoruz. Sen Ramazan'da alkol alıyorsun. Bu kabul edilemez" dediği öğrenildi. 

 

TAKVİM

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler