YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ali Babacan gözyaşların tutamadı
Seçilmiş Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Başbakan' sıfatıyla son kez katıldığı Bakanlar Kurulu toplantısında Ali Babacan gözyaşlarını tutamadı.
Ali Babacan gözyaşların tutamadı
27 Ağustos 2014 / 06:50 Güncelleme: 27 Ağustos 2014 / 06:59

Cumhurbaşkanı seçilen Erdoğan'ın 'Başbakan' sıfatıyla son kez katıldığı toplantıda duygu yüklü anlar yaşandı.

Kabinedeki bakanların, Erdoğan'ın halefi Ahmet Davutoğlu'na ilettiği 'sembolik istifa'ların ardından Başbakanlık Merkez Bina'da duygusal konuşmalar gerçekleşti.

''Sizinle çalışmak büyük bir onurdu"

İki başbakanlı toplantıda Erdoğan'ın hükümet üyelerine yaptığı teşekkür konuşması sonrası kabine üyeleri tek tek Başbakan'a duygularını aktardı. Sıra Babacan'a geldiğinde ise salon bir anda sessizliğe büründü. Babacan, gözyaşlarına hakim olamayarak Erdoğan'a hitaben ancak 'Sizinle çalışmak büyük bir onurdu' diyebildi.

Salondaki derin sessizliği Erdoğan'ın teşekkürü bozdu. Davutoğlu liderliğindeki 62. Hükümet'te yine ekonominin patronluğuna getirilecek olan Babacan'ın duygu dolu anları, diğer kabine üyelerini de duygulandırdı.

ALLAHIM
 // OSMANLI
HÜKÜMETIMIZDEKI BÜTÜN DOGRU YOLDA OLAN, IMANLI GÖREVLILERIMIZI KIYAMETE KADAR KORU, ISLERINI RAS GETIR, ONLARA YARDIM ET VE DESTEK VER, ÖNLERINDEKI BÜTÜN AMA BÜTÜN ENGELLERI KALDIR, ONLARA KARSI YAPILAN TUZAKLARIN, KOMPLOLARIN VE SINSICE OYUNLARIN VE SUIKASTLARIN GERCEKLESMESINE IZIN VERME, CÜNKÜ SENIN IZNIN OLMADAN HICBIRSEY GERCEKLESEMEZ, ALLAHIM VATANIMIZI DA KORU, ALLAHIM BÜTÜN MÜSLÜMAN DEVLETLERINE DE AYNISINI DILIYORUM NE OLURSUN KABUL EYLE. AMIN. SUBHANELLAHI VE BI HAMDIHI....
27 Ağustos 2014 Çarşamba 13:29
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler