YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Albülkadir Selvi aday olacak mı?
Albülkadir Selvi aday olacak mı?
09 Şubat 2015 22:50
Yaklaşan genel seçimlerde aday olmak için kamu çalışanlarından ve gazetecilerden istifa haberleri art arda gelmeye devam ediyor.

7 Haziran'da yapılacak genel seçimde aday olmak için kamu çalışanlarından istifa haberleri peş peşe gelmeye başladı. Aday olmak isteyn bürokratlar için istifa için son gün yarın...

Adaylığı en çok merak edilen meslek gruplarından biri de gazeteciler. Son yıllarda yaptığı açıklamalar ve yazdığı yazılarla gündeme damgasını vuran gazetecilerden Yenişafak Gazetesi Ankara Temsilcisi Abdülkadir Selvi de adaylığı en çok merak edilen isimlerden.

AK Parti'ye yakınlığıyla bilinen gazetecinin aday olup olmayacağı sosyal medyada büyük merak konusu olmuştu. Selvi, internethaber'den Nesrin Yılmaz'a yaptığı açıklamada aday olmayacağını açıkladı.

Selvi şunları söyledi:

Hiç tereddütüm olmadı

"Son dönemlerde biraz kendimi biraz fazla ortaya koydum ama tamamen seçilmişlere ve demokrasiye katkım olabileceğini düşünerek bunu yaptım, bunu bir beklentiyle yapmadığımı beni tanıyanlar iyi biliyorlar, hiç tereddütüm dahi olmadı, görevime aynen devam ediyorum."

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler