YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Akşener’in ekibindeki Yüzbaşı’dan darbe şifresi
MHP’li Anamur Belediye Başkanı eski Hava Yüzbaşı Mehmet Türe’nin darbeden bir gün önce haberdar olduğu, örgütün sözde imamı Şeref Emil’den, hazırlık yapmasını istediği ortaya çıktı
Akşener’in ekibindeki Yüzbaşı’dan darbe şifresi
20 Temmuz 2016 / 12:26 Güncelleme: 20 Temmuz 2016 / 12:33

MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener’in seçim çalışmalarına aktif olarak katılan Anamur Belediye Başkanı eski Hava Yüzbaşı Mehmet Türe’nin darbeden bir gün önce haberi olduğu ortaya çıktı.

SÖZDE İMAMA ZİYARET

TSK içindeki FETÖ’cü cuntanın 15 Temmuz’da giriştiği kanlı darbe girişimine katılan ve destek olanların yanı sıra örgüt üyesi bir çok unsur devlet kademelerinden bir bir temizlenirken, istihbarat birimlerine Anamur’dan önemli bir bilgi ulaştığı öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre, MHP’li Anamur Belediye Başkanı eski asker Mehmet Türe, 14 Temmuz günü akşam saatlerinde terör örgütü FETÖ’nün sözde imamı Şeref Emil’in evine giderek, “Yarın kutlama var hazırlıklara başlayın” parolasıyla darbeyi haber verdi.

HAZIRLIK YAPTILAR

Türe’nin şifreli olarak verdiği talimattan sonra sözde imam Emil’in harekete geçerek, FETÖ’nün tabanını mobilize ettiği ve darbeye destek sağlamak için çalışma başlattığı öğrenildi.

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, MHP Genel Başkan adaylarından Meral Akşener’e verdiği destekle de biliniyor. Türe, Akşener’in Antalya ve Mersin’deki adaylık çalışmalarına bizzat katılmıştı.

gerçekten ŞAH DAMARIMIZDAN YAKINmişlar.
 // hursit dilaver
TUSİAD kroke durumda.süre uzadıkça,birbirlerine kızıyorlardır.ulan şu PUTİN bile akşamın 11inde amerikan dışbakanı ile toplantıya ara verip çıktı ve TÜRK HÜKÜMETİNİN YANINDAYIZ dedi.amerikan dış bakanı ve ABD HÜKÜMETİ,SABAHA KARŞI İHTİLALİ KINADI..dikkat edin kınadı.. yani,''ulan eşşoğlular gene beceremediniz.hakan fidan olayından beri kaçıncı rezil olmanız''dedi..CAN DÜNDAR da 15 gün önce uçtu.dikkat edin,o SON SİYASİ hareketlere bakarsanız yeni MHP İLE MÜJDELENEN akşener de bu işi biliyor...
20 Temmuz 2016 Çarşamba 15:37
 // asım
Sahi gezide kumanya dağıtanlar şimdi nerde?....
20 Temmuz 2016 13:58
 // Rasim DUMAN
Sahi yahu, herseye "maydanoz" olmayi pek seven, KOC Universitesi ogretim uyelerine zirt pirt "raporlar" tanzim ettirip, Hukumetimize "ayar vermeyi" itiyad haline getiren TUSİAD' dan nicin ses-sada cikmiyor acaba?! Galiba darbe maglubiyeti cok agir geldi...! Milletin golgesi uzerinize dustu, bilesiniz ! Simdi "bedel odeme" zamani !...
20 Temmuz 2016 12:53
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler