YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Akşener’den ’terörle mücadelede hukuki zemin’ çağrısı
Akşener’den ’terörle mücadelede hukuki zemin’ çağrısı
06 Haziran 2016 07:00
MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener, ’terörle mücadele edenlerin hukuki bir çerçeve içerisinde olmadığını’ söyleyerek, "derhal meclisi toplayıp, güneydoğuda mücadele eden o evlatlarımız için bir kanun çıkarmalıdır. Hukuki bir zemin oluşturmalıdır" dedi.

MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener Gaziantep’te partililerle bir araya geldi. Şehitkamil Kültür ve Kongre Salonunda partililere seslenen Almanya Parlamentosunun sözde soykırım kararını eleştirdi.

Akşener, “Sözde Ermeni soykırım yasa tasarısı Almanya’dan geçti. Değerli Gaziantepliler, Cumhurbaşkanlığı seçiminde, Cumhurbaşkanı Almanya’da Fransa da Türklerin yaşadığı her memlekette, her devlette miting Yaptı. Almanya’da oy istedi. Sözde Ermeni soykırım yasa tasarısını Almanya’dan davulla zurnayla gelirken bizim muhteremler biri Afrika’da biri Azerbaycan’daydı. 4 milyona yakın Türkün yaşadığı oralarda miting yapmayı ne için düşünmüyorlar. Ne yapılmalıydı, Almanya’da orada yaşayan Türkler harekete geçirilmeliydi. Alman parlamentosunun başına o gök kubbe indirmeliydi” şeklinde konuştu.

“Terörün belini 6 ayda kırarım” diyen Akşener, “Güneydoğu’dan şehitler geliyor. Bugün terör mücadelesi yapılıyor, ama o terör mücadelesi yapan evlatlarımızın, polisimizin, korucumuzun, askerimizin hukuki bir çerçeve içerisinde olmadığı, hukuki bir zeminde mücadele etmediğini sizlerle paylaşmak isterim. Orayı burayı gezeceklerine derhal meclisi toplayıp, güneydoğuda mücadele eden o evlatlarımız için bir kanun çıkarmalıdır. Hukuki bir zemin oluşturmalıdır. Allah izin verirse siz destek olursanız, samimi söylüyorum terörün belini 6 ayda kıracağım” dedi.

Konuşmasının sonunda yoğun tezahüratlar altında salondan ayrıldı.

KENDİNİ BİLMEZ
 // DADAŞ
Yapılan Terörle Mücadeleye Kanundışı Diyor Utanmadan Kalkmış Birde MHP ye Genel Başkan Olamak İçin Bir Taraflarını Yırtıyor Anladık FETÖ nün Kuklasısın da HDP nin Neyisin Birde Durmadan Oradaki Polis ve Askerleri Evlatlarım Diyerek Nitelemen Yokmu İnsan Kahroluyor Sen Önce Kazıkçı Olmakdan Bir Kurtul MHP yi Sonra Ele Geçirirsin....
06 Haziran 2016 Pazartesi 16:44
bu ablayı nerden buldular
 // muammer bekaroğlu
birzamanlar tansu hanımın gözdesi idi,onun sayesinde içişleri bakanı oldu,paşanın biri bilmem ne dedi,falanda MHP girdi şimdide nara atıyor
seni tanıyoruz ateş olsan çürmün kadar yer yakarsın ama fetoyada fazla güvenme...
06 Haziran 2016 Pazartesi 14:30
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler