YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Akşener: Çağrı heyeti toplanacak, tarih belirlenecek
Akşener: Çağrı heyeti toplanacak, tarih belirlenecek
29 Mayıs 2016 19:10
Eski MHP milletvekili Akşener, "Bugün gelinen noktada yarın çağrı heyeti toplanacak, tarih belirlenecek." dedi.

Eski MHP milletvekili Meral Akşener, partisindeki olağanüstü kurultay çağrısına ilişkin mahkeme kararının Yargıtay tarafından onaylanmasının ardından mahkemenin atadığı çağrı heyetinin yarın toplanacağını ve olağanüstü kurultay tarihini belirleyeceğini söyledi.

Akşener, Erzurum'da, Armada Kongre Merkezi'nde düzenlenen toplantıda partililerle bir araya geldi.

MHP'de olağanüstü kurultay toplanmasına yönelik yaşananlara değinen Meral Akşener, kongrenin mutlaka yapılacağını belirtti.

"Başbakan Akşener" diye slogan atan partililere, "Siz böyle dersiniz ben bunu yerine getirmez miyim, elbette ki başbakan olacağız. Ben hayatta iki grupla hiç inatlaşmadım. Biri Türk milleti, birisi ülkücüler. İnatlaşanların hali meydanda." diye karşılık verdi.

Akşener, Türk tarihinin ülkücü hareketi altın harflerle yazacağını dile getirerek, "Bugün gelinen noktada yarın çağrı heyeti toplanacak, tarih belirlenecek. Önce tüzük kurultayımız, sonrasında seçimli kurultayı Allah'ın izniyle gerçekleştireceğiz, artık iktidara hazırız." şeklinde konuştu.


AA

Sen önce...!!!
 // Muhafız
Sen Ankara'da kurultay binasının önünde; kocana sana ne oluyor,sen ne karışıyorsun diye çıkışacağına;eşine yani kocana SAYGI göstermesini öğren;senin gibilerin AİLESİNE saygı göstermeyen,eşine bile tahammülü olamayan,ordaki toplanan Ülkücülere bir avuç salak deyip,aşağılayan,zamanında Tansu Çiller ile Amerika'ya takla atan;şimdilerde ise Fetö'cülerle el ele Amerika'ya takla atanlardan değil Başbakan olsa olsa ancak taklacı Amerikan güvercini olur,senin gibi ailesine bile saygısı olmayanlarda...
29 Mayıs 2016 Pazar 18:34
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler